Polski FreeBuild Serwer

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#16 2011-03-22 10:26:56

ARAS

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Spaliłem cały las ale herobrine mi zwiał zwiedziłem pięć jaskiń ale w żadnej go nie było. Jednak mam przeczucie że on nie zniknoł tylko się na mnie czai mam gotowe dwie zbroje diamentowy micz łuk i strzały oraz zapalniczkę. On zginie z mej renki u mnie horror się skończy bardzo szybko.

 

#17 2011-03-25 13:18:32

Sieć Herobrine

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Mam pewną teorię. Herobrine może włamywać się do sieci co pozwala mu na używanie waszych kompów. Oszukuje grę i gra z wami ręcznie robioną texturką.

 

#18 2011-03-25 13:22:32

Niegrający w MC

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Sory, mogła was wystraszyć nazwa (myślałem że wpisuje się nazwę posta i wpisałem Sieć Herobrine). Chciałem dodać że to tylko teoria. Patrzę na różne podania o Herobrinie i mam nadzieje że ktoś to wyjaśni.

 

#19 2011-03-27 15:47:32

starh

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

też go widziałem to mi pół zamku rozwalił jak byłem koło niego o 3 klocki

 

#20 2011-03-29 13:13:24

Krychu950

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Jogurcik napisał:

Czy ten herobrine zabija czy coś ? Bo na początku pomyślałem że to ściema.

Ten cały Herobrine zabija! w ręku ma ogień , ( jak z inventory cheata ) ale będzie zabijał jak go przywolasz kopczykiem tak to ucieka. Jak go kopczykiem przywołasz to ogien go nie bedzie zabijal. Będzie ci dawał ogień pod stopy i to cie będzie zabijało. Jak nie wierzysz to pooglądaj na YT. wpisz herobrine.

 

#21 2011-04-01 10:26:04

Aruolisziom

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Widziałem też dziwne żeczy w becie 1.3.4 i 1.4, lawa w dołku koło spawnu, i skrzynką z śwqiecącym czymś

 

#22 2011-04-02 21:12:54

MC

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

To jest primaaprilisowy żart Notha skrzynki, które przenoszą do sklepu minecraft patrz na minepedia.pl

 

#23 2011-04-03 13:31:59

MinisTT89

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

gg77 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=r9-rD6SI6KY   ten film jest trochę dziwny, fałszywy mi się wydaje, ale? Herobrine nie podchodzi bliżej niż (chyba) 10 klocków od gracza. Herobrine jest w grze na pewno, bo i ja spotkałem tego kolesia kilka razy. Podchodził i się gapił na moje budynki i na mnie. Być może Notch stworzył Herobrine po to, żeby straszył ludzi tak jak moby, ale ich nie atakował (chociaż wolał bym żeby atakował) i stworzył go po cichu, żeby o nim nikt nie wiedział. I ten filmik JJayJokera przygody z minecraft part 40. Tam coś stoji z mieczem i to nie może być szkielet, zombi, ani żaden inny potwór. Coś dziwnego się dzieje w Minecraftcie.

Też widzialem ten filmik ale zobacz na part 46 w pewnym momencie widac hatkę z drewna której on napeno nie zbudował.

 

#24 2011-04-05 12:22:37

isarow

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Ja mam taką teorię . Moim zdaniem on istnieje tylko w Minecraft Alpha . W Beta go na pewno nie ma .

 

#25 2011-04-14 14:24:48

Energy

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Herobrine istniał, ale tylko w Alpha'ie. W Becie nie znajdziecie go nigdy, no chyba, że używacie jakichś modów.

 

#26 2011-04-16 18:48:18

SUCHY13

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

witam
ja gram w minecraft od jakiegoś roku i przez ten czas nie widzialem herobrine'a ale mam nadzieje ze zobacze
dobra do zecz
ja i moj kumpel postanowilismy wyjasnic tom zagadke zaczlismy szukac i szukac i wpadlismy na cos
dokladnie znalezlismy ze ten herobrin to nie zyjacy brat notch'a stwozyciela minecraft.
jestesmy bardzo ciekaw kilku zeczy:
1.jak ma na imie brat noch'a ja przypuszczalem ze imie jest ukryte w tym herobrin co znaczy ,,0solanki bohater''.
gdy bylem na spacerze z psem to zaczelem sie zastanawiac nad tym imieniem i pomyslalem ze Brine to imie brata notch'a
2.Naco zmarl brat notch'a
3.ile mial lat gdy zmarl brat notch'a
JESLI KTOS CHCE NAM POMUC TO PROSZE PISAC NA EMEIL KUPIKUPEK1@O2.PL
PS.ten emeil to byl robiony na szybko

Offline

 

#27 2011-04-24 18:51:32

Minecraft2001

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Jeżeli herobrine buduje własne budowle to jak ktoś go zobaczy to go goncie a jak go złapiecie to przygotujmy:miecz(diamentowy i metalowy chyba go najszypciej zabije...jeżeli go można zabić ale chuba można go zabić.Kontynuacja można wziąść kamieny lub drewniany),zbroja(diamentowa,metalowa lub ze skóry)i(łuk i dużo strzał żeby do niego strzelać jak będzie uciekał) jeżeli chce ktoś do mnie pisać że ten pomysł jest no nie wiem jaki więc piszcie do mnie na E-mile sayian15@interia.pl


PS.Jeżeli ktoś chce to może zastosować się do tego pomysłu i polecić to innym których herobrine wkuża,ja herobrina nigdy nie spotkałem ale mam nadzieje że go spotkam i uda mi się go zabić jeżeli da się go zabić.

Offline

 

#28 2011-04-25 19:20:49

bezamat

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Herobrine na pewno nie istnieje w wersji beta, ponieważ wszystkie pliki graficzne minecrafta są w minecraft.jar  (żeby otworzyć trzeba nacisnąć prawy klawisz na minecraft.jar i wziąć "otwórz za pomocą" i wziąć rar-a). Gram w minecraft od wersji beta 1.1_02, więc nie wiem czy był w wersji alpha.

 

#29 2011-04-26 10:20:36

GoldTeam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

ja spotkalem herobrina na wersji 1.5 nie wierzycie zobaczcie
2011-04-26_09.55.46.png

Offline

 

#30 2011-04-27 17:46:21

lorster

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Ja niewiem co o tym myśleć boję się tego herobrine ale niewiem cz on atakuje ale minecraft jest bomba więc i tak gram!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa http://youtube-tracks.online