whoatemydinnner - 2010-12-25 23:00:58

Story time, everyone!

Dziś nie miałem co robić, więc przeszukiwałem neta w poszukiwaniu czegoś ciekawego, śmiesznego... czegokolwiek, co zajęłoby mi trochę czasu, tak bym przestał się nudzić. W końcu postanowiłem że poszukam czegoś ciekawego na temat Minecrafta. Wtedy właśnie znalazłem ten intrygujący przykład folkloru społeczności graczy w klocki. Oto znalazłem opowieść o Herobrine, która, dość powiedzieć, jest co najmniej dziwna. Link do oryginalnego obrazka jest tu [naciśnij!], a dla tych, którzy mają słabe łącza, nie znają angielskiego, bądź nie chce się klikać, oto moje tłumaczenie tej historyjki...


* * *

MINECRAFT

Całkiem niedawno stworzyłem nowy świat w single-playerze Survivalu. Z początku nie zauważyłem nic ciekawego i jak zwykle ściąłem parę drzew i stworzyłem warsztat. Wtedy zauważyłem, że coś poruszało się w gęstej mgle (muszę grać na słabych opcjach graficznych, bo mój komputer jest niewiarygodnie powolny. Pomyślałem, że to krowa, więc zgodnie z instynktem zacząłem ją gonić, by spróbować zdobyć skórę na zbroję.

Okazało się, że to nie była krowa. Patrzył mi prosto w oczy inny gracz z domyślną skórką, jednak bez źrenic w oczach. Nie widziałem jego nazwy użytkownika, an że dwukrotnie sprawdziłem że nie jestem w multiplayerze, bardzo mnie to zaciekawiło. Gdy więc przybysz szybko się odwrócił i uciekł, postanowiłem rozpocząć pościg. Niestety, nie dogoniłem go.

Postanowiłem, że będę kontynuować grę na tej mapie, choć wciąż nie wiedziałem, co o tym wszystkim myśleć. Przechadzałem się po świecie i co rusz znajdowałem bardzo ciekawe i nietypowe rzeczy. Idealnie równe tunele, małe piaskowe piramidki na środku oceanu, rzędy drzew bez liści - nie, one nie mogły zostać wygenerowane przez sam silnik gry. Co rusz wydawało mi się, że widzę tajemniczego gościa, jednak ani razu nie miałem okazji się mu dokładnie przyjrzeć. Nawet wydłużanie dystansu renderowania nie pomagało mi go ujrzeć - gdy tylko mi się zdawało że zobaczyłem jego postać i zmieniłem ustawienia, on nagle znikał.

Niedługo potem wstąpiłem na forum gry, by sprawdzić, czy komukolwiek przytrafiło się coś takiego. Ujrzenie pseudo-gracza na singlu jest w końcu dość nietypowe! Ku mojemu zaskoczeniu, nie znalazłem ani jednego. Stworzyłem więc nowy temat w nadziei, że jednak znajdę graczy, którym się coś takiego przytrafiło. Co ciekawe, mój post został usunięty w przeciągu 5 minut. Nie poddawałem się; po chwili stworzyłem duplikat tematu, ale został on usunięty jeszcze szybciej. U góry strony zauważyłem, że ktoś przesłał mi PW. Wiadomość pochodziła od użytkownika o nicku Herobrine, a jej treść była bardzo krótka, ale jakże wiele mówiąca: "Przestań." Nigdy w życiu nie słyszałem o tym gościu, więc odruchowo postanowiłem obejrzeć jego profil. Tam powitała mnie wiadomość, że "żądana strona nie istnieje. ERROR 404"

Szczęście jednak się do mnie uśmiechnęło - dostałem maila od innego, anonimowego użytkownika forum. Stwierdził, że forum to niebezpieczne miejsce na dyskusje o dziwnym człowieku z Minecrafta, gdyż moderatorzy mogą usuwać i dowolnie modyfikować wiadomości. Powiedział, iż on także widział tę dziwną rzecz i że ma całą listę innych osób którym się przytrafiło dokładnie to samo - piękne, regularne struktury, oraz dziwny MOP w kształcie gracza bez źrenic.

Zapomniałem prawie o tej sprawie, ale miesiąc później ponownie dostałem wiadomość od informatora. Inni gracze sprawdzili tajemniczego Herobrine i po dogłębnych poszukiwaniach internetu okazało się, że ten nick jest używany często przez pewnego Szweda. Po dodatkowym zbieraniu informacji, tożsamość tajemniczego gościa została wyjawiona - był to nie kto inny jak brat twórcy gry, Notcha. Zdesperowany i zachęcony faktem, że może jednak uda się wszystko jakoś wyjaśnić, wysłałem do dewelopera gry maila, by upewnić się, czy ma brata. Minęło trochę czasu, ale wkrótce w skrzynce odbiorczej znalazłem długo wyczekiwaną odpowiedź.

"Miałem kiedyś brata, ale nie ma go już z nami..."
-Notch


No i obrazki...

http://i.imgur.com/j1U0s.png

Ten jest duży, więc daję tylko link... http://cubeupload.com/files/94c518screenshotttt.png

http://img834.imageshack.us/img834/5465/bright.png

Po co się tym z wami dzielę? Nie wiem. Ale taka fajna historyjka, może kogoś zaciekawi. :D

Pozdrawiam!

RoRumi - 2010-12-25 23:56:56

Fajna historyjka :) Na początku nie chciało mi się tego wszystkiego czytać, ale bardzo szybko mnie wciągnęła.

pozioxd - 2010-12-26 02:06:45

RoRumi mi tak samo, wkoncu zebralem sie i przeczytalem :D Szkoda ze taka krótka.. i szkoda ze nie prawdziwa xD

whoatemydinnner - 2010-12-26 12:15:22

Małe epitafium do tej historii, tym razem już nie w pierwszej osobie, bo to opis co się działo naprawdę. ;)

Twórcy podcastu o nazwie "Brocraft", Copeeland oraz jego przyjaciel, Patimoose, zaaranżowali wkrótce żart. Herobrine pojawił się w jednym odcinku tej serii filmików, ku udawanemu przestrachowi graczy.

W innym filmiku Patimoose spotkał Herobrine po środku swojego pola lawy. Przestraszył się, więc wrócił się tą samą drogą, którą przyszedł, a następnie zapisał i zakończył grę. 10 minut później wrócił z kolejnym filmikiem, w którym przyznawał się swojej żonie, że trollował, co wzmocniło poczucie, że cała sytuacja była tylko żartem.

Reszta filmu przedstawia Patimoose'a dostającego reakcje od wszystkich na czacie. W końcu następuje udawana awaria gry, po której Patimoose jest przekierowany do obrazka normalnej, domyślnej twarzy postaci z Minecrafta, ale z prawdziwymi, ludzkimi oczami. Zostali potem przekierowani do strony która była ciągiem losowych znaków. Gdy jednak usunięto wszystkie cyfry i znaki interpunkcyjne, oto co otrzymano:

It has been reported that some victims of torture, during the act, would retreat into a fantasy world from which they could not WAKE UP. In this catatonic state, the victim lived in a world just like their normal one, except they weren't being tortured. The only way that they realized they needed to WAKE UP was a note they found in their fantasy world. It would tell them about their condition, and tell them to WAKE UP. Even then, it would often take months until they were ready to discard their fantasy world and PLEASE WAKE UP.

Potem pojawiły się spekulacje w jaki sposób przyjaciele otrzymali efekt Herobrine'a. Jedna z nich głosi, że był to obraz, a druga, że przeteksturowali drzwi.

Także sam Notch odpowiedział na całą sytuacje, najpierw zapowiadając dodanie Herobrine'a do gry...

RavenBurga Is "he" a real entity ingame or is it just a successful_troll.swf?
Notch It's not real. =) But it might be soon!

...by potem zaprzeczyć, ale twierdzić, że legenda jest fajna...

Kizzycocoa [...] is there any confirmation on his upcoming existence in MC?
Notch i have no plans of adding herobrine as is, but I do like the rumors, haha

...i w końcu zamknąć sprawę definitywnie odmawiając umieszczenia Herobrine'a w grze.

Oct 20th Kizzycocoa [...] the entire community is getting frustrated by the hero-spam
Oct 20th Notch i have no plans of adding herobrine.

* * *

(Ang.) Link do artykułu na Wiki z którego korzystałem: http://www.minecraftwiki.net/wiki/User: … /Herobrine

(Ang.) Link do obszernego tematu na oficjalnym forum: http://www.minecraftforum.net/viewtopic … 35&t=29828

Xardas80 - 2010-12-26 16:30:34

Ciekawe, taki lekki horrorek w świecie MC... co to ludzie nie wymyślą, szkoda, że takie krótkie, ale jakże fajne.

Dawid1990 - 2010-12-27 17:50:37

Suuper, wciągneła mnie xD

Hubian - 2011-01-25 19:58:44

xD wciągneło mnie

Perceptio - 2011-02-17 20:43:12

Ja miałem ostatnio na swoim serwerze multi dziwny przypadek. Mam serwer hamachi, i widzę kto wchodzi i kto wychodzi. Jednak gram sobie głównie z kolegami. No i pewnego razu na serwa nikt nie wchodził. Po 6 godzinach w końcu wszedłem ja i zobaczyłem coś baaardzo dziwnego. W środku mojego domku wyrosła góra xO. Najprawdziwsza góra. Z tunelem po środku. Mało tego, na moim moście, który pobudowaliśmy z kolegami do drugiej wyspy też wyrosła góra, a w bazie podwodnej trzecia... Brałem pod uwagę to, że jeden z kolegów mógł mi zrobić żart, jednak widziałem, że przez te 6 godzin nikt nie wchodził, a poza tym po co niszczyli by nasz domek i bazę?!

No ale dobra, stworzyliśmy nowy świat, zbudowaliśmy nowy domek i...
DZIURA
W środku domku powstała ogromniasta dziura! Oczywiście wtedy, kiedy nas nie było.
Na serwie czasem potrafi się zrobić taki bug, ze nagle powstaje gdzieś na mapce ogromna dziura, ale znika po wylogowaniu i zalogowaniu, jednak z tą było zupełnie inaczej.

Nie wiem co o tym sądzić, gdyż herobrine nie widziałem, więc może po prostu był to jakiś błąd serwera?

Herobrine - 2011-03-11 20:22:54

U nas na servie też wydarzyło się coś dziwnego. Graliśmy z kolegami na Desert Biomie. Mielismy tam Meczety ze złota , Domy z Sandstone'a i inne ( większość graczy pochodzi z Arabii stąd ten pomysł). Pewnego dnia doszło do ?crashu? Klimat zmienił się na Tundra. Wszystkie domy graczy z Arabii paliły się ( A właściwie ich drewniane elementy), Złote bloki z bibliotek i budynków sakralnych zostały skradzione, a Znak mówiący "Welcome in Lejonet" został podmieniony na "Hahaha". Dodam że nikt nie miał dostępu do servera, gdyż siadło łącze i teoretycznie nawet haker nie mógł by nic zrobić ( Bo niby jak skoro server nie był online).

LOL - 2011-03-12 13:06:11

Herobrine napisał:

U nas na servie też wydarzyło się coś dziwnego. Graliśmy z kolegami na Desert Biomie. Mielismy tam Meczety ze złota , Domy z Sandstone'a i inne ( większość graczy pochodzi z Arabii stąd ten pomysł). Pewnego dnia doszło do ?crashu? Klimat zmienił się na Tundra. Wszystkie domy graczy z Arabii paliły się ( A właściwie ich drewniane elementy), Złote bloki z bibliotek i budynków sakralnych zostały skradzione, a Znak mówiący "Welcome in Lejonet" został podmieniony na "Hahaha". Dodam że nikt nie miał dostępu do servera, gdyż siadło łącze i teoretycznie nawet haker nie mógł by nic zrobić ( Bo niby jak skoro server nie był online).

a dasz screen shota?

Herobrine - 2011-03-12 15:38:21

LOL napisał:

Herobrine napisał:

U nas na servie też wydarzyło się coś dziwnego. Graliśmy z kolegami na Desert Biomie. Mielismy tam Meczety ze złota , Domy z Sandstone'a i inne ( większość graczy pochodzi z Arabii stąd ten pomysł). Pewnego dnia doszło do ?crashu? Klimat zmienił się na Tundra. Wszystkie domy graczy z Arabii paliły się ( A właściwie ich drewniane elementy), Złote bloki z bibliotek i budynków sakralnych zostały skradzione, a Znak mówiący "Welcome in Lejonet" został podmieniony na "Hahaha". Dodam że nikt nie miał dostępu do servera, gdyż siadło łącze i teoretycznie nawet haker nie mógł by nic zrobić ( Bo niby jak skoro server nie był online).

a dasz screen shota?

Chciałbym ale już dawno zmieniliśmy mapę. Jeszcze popytam może ktoś na servie ma.

Jogurcik - 2011-03-20 16:28:32

Czy ten herobrine zabija czy coś ? Bo na początku pomyślałem że to ściema.

ARAS - 2011-03-21 18:00:11

Wieżcie lub nie ale, ja widziałem helobrine czy jak mu tam zbudowałem prowizoryczny ołtarz (zamiast złota kamień zamiast czerwonych pochodni pochodnie zwykłe i kamień z piekła wiecznie palacy się). Chwilę postałem już się śiałem że to bujda do domku jakieś 20 kratek od ołaturza poszedłem i kiedy przez okno wyglądałem pojawił sie i nie pomyliłem go z krawą owca czzy świnią to była postura lucka do kawalaży nie należę. Aj karamba nie zrobiłem zrzutu ekranu postaram się dorwać dziada a narazie wieszcie mi na słowo.

ARAS - 2011-03-21 18:15:06

Wyszłem na łowy ale on zniknoł wychodze na dopcipnisia przez to ja nie będe używał czitów żeby ukazać wałszywego jak orginał widziałem jak go znów zobacze dam znać.

gg77 - 2011-03-22 07:21:37

http://www.youtube.com/watch?v=r9-rD6SI6KY   ten film jest trochę dziwny, fałszywy mi się wydaje, ale? Herobrine nie podchodzi bliżej niż (chyba) 10 klocków od gracza. Herobrine jest w grze na pewno, bo i ja spotkałem tego kolesia kilka razy. Podchodził i się gapił na moje budynki i na mnie. Być może Notch stworzył Herobrine po to, żeby straszył ludzi tak jak moby, ale ich nie atakował (chociaż wolał bym żeby atakował) i stworzył go po cichu, żeby o nim nikt nie wiedział. I ten filmik JJayJokera przygody z minecraft part 40. Tam coś stoji z mieczem i to nie może być szkielet, zombi, ani żaden inny potwór. Coś dziwnego się dzieje w Minecraftcie.

ARAS - 2011-03-22 10:26:56

Spaliłem cały las ale herobrine mi zwiał zwiedziłem pięć jaskiń ale w żadnej go nie było. Jednak mam przeczucie że on nie zniknoł tylko się na mnie czai mam gotowe dwie zbroje diamentowy micz łuk i strzały oraz zapalniczkę. On zginie z mej renki u mnie horror się skończy bardzo szybko.

Sieć Herobrine - 2011-03-25 13:18:32

Mam pewną teorię. Herobrine może włamywać się do sieci co pozwala mu na używanie waszych kompów. Oszukuje grę i gra z wami ręcznie robioną texturką.

Niegrający w MC - 2011-03-25 13:22:32

Sory, mogła was wystraszyć nazwa (myślałem że wpisuje się nazwę posta i wpisałem Sieć Herobrine). Chciałem dodać że to tylko teoria. Patrzę na różne podania o Herobrinie i mam nadzieje że ktoś to wyjaśni.

starh - 2011-03-27 15:47:32

też go widziałem to mi pół zamku rozwalił jak byłem koło niego o 3 klocki

Krychu950 - 2011-03-29 13:13:24

Jogurcik napisał:

Czy ten herobrine zabija czy coś ? Bo na początku pomyślałem że to ściema.

Ten cały Herobrine zabija! w ręku ma ogień , ( jak z inventory cheata ) ale będzie zabijał jak go przywolasz kopczykiem tak to ucieka. Jak go kopczykiem przywołasz to ogien go nie bedzie zabijal. Będzie ci dawał ogień pod stopy i to cie będzie zabijało. Jak nie wierzysz to pooglądaj na YT. wpisz herobrine.

Aruolisziom - 2011-04-01 10:26:04

Widziałem też dziwne żeczy w becie 1.3.4 i 1.4, lawa w dołku koło spawnu, i skrzynką z śwqiecącym czymś

MC - 2011-04-02 21:12:54

To jest primaaprilisowy żart Notha skrzynki, które przenoszą do sklepu minecraft patrz na minepedia.pl

MinisTT89 - 2011-04-03 13:31:59

gg77 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=r9-rD6SI6KY   ten film jest trochę dziwny, fałszywy mi się wydaje, ale? Herobrine nie podchodzi bliżej niż (chyba) 10 klocków od gracza. Herobrine jest w grze na pewno, bo i ja spotkałem tego kolesia kilka razy. Podchodził i się gapił na moje budynki i na mnie. Być może Notch stworzył Herobrine po to, żeby straszył ludzi tak jak moby, ale ich nie atakował (chociaż wolał bym żeby atakował) i stworzył go po cichu, żeby o nim nikt nie wiedział. I ten filmik JJayJokera przygody z minecraft part 40. Tam coś stoji z mieczem i to nie może być szkielet, zombi, ani żaden inny potwór. Coś dziwnego się dzieje w Minecraftcie.

Też widzialem ten filmik ale zobacz na part 46 w pewnym momencie widac hatkę z drewna której on napeno nie zbudował.

isarow - 2011-04-05 12:22:37

Ja mam taką teorię . Moim zdaniem on istnieje tylko w Minecraft Alpha . W Beta go na pewno nie ma .

Energy - 2011-04-14 14:24:48

Herobrine istniał, ale tylko w Alpha'ie. W Becie nie znajdziecie go nigdy, no chyba, że używacie jakichś modów.

SUCHY13 - 2011-04-16 18:48:18

witam
ja gram w minecraft od jakiegoś roku i przez ten czas nie widzialem herobrine'a ale mam nadzieje ze zobacze
dobra do zecz
ja i moj kumpel postanowilismy wyjasnic tom zagadke zaczlismy szukac i szukac i wpadlismy na cos
dokladnie znalezlismy ze ten herobrin to nie zyjacy brat notch'a stwozyciela minecraft.
jestesmy bardzo ciekaw kilku zeczy:
1.jak ma na imie brat noch'a ja przypuszczalem ze imie jest ukryte w tym herobrin co znaczy ,,0solanki bohater''.
gdy bylem na spacerze z psem to zaczelem sie zastanawiac nad tym imieniem i pomyslalem ze Brine to imie brata notch'a
2.Naco zmarl brat notch'a
3.ile mial lat gdy zmarl brat notch'a
JESLI KTOS CHCE NAM POMUC TO PROSZE PISAC NA EMEIL KUPIKUPEK1@O2.PL
PS.ten emeil to byl robiony na szybko

Minecraft2001 - 2011-04-24 18:51:32

Jeżeli herobrine buduje własne budowle to jak ktoś go zobaczy to go goncie a jak go złapiecie to przygotujmy:miecz(diamentowy i metalowy chyba go najszypciej zabije...jeżeli go można zabić ale chuba można go zabić.Kontynuacja można wziąść kamieny lub drewniany),zbroja(diamentowa,metalowa lub ze skóry)i(łuk i dużo strzał żeby do niego strzelać jak będzie uciekał) jeżeli chce ktoś do mnie pisać że ten pomysł jest no nie wiem jaki więc piszcie do mnie na E-mile sayian15@interia.pl


PS.Jeżeli ktoś chce to może zastosować się do tego pomysłu i polecić to innym których herobrine wkuża,ja herobrina nigdy nie spotkałem ale mam nadzieje że go spotkam i uda mi się go zabić jeżeli da się go zabić.

bezamat - 2011-04-25 19:20:49

Herobrine na pewno nie istnieje w wersji beta, ponieważ wszystkie pliki graficzne minecrafta są w minecraft.jar  (żeby otworzyć trzeba nacisnąć prawy klawisz na minecraft.jar i wziąć "otwórz za pomocą" i wziąć rar-a). Gram w minecraft od wersji beta 1.1_02, więc nie wiem czy był w wersji alpha.

GoldTeam - 2011-04-26 10:20:36

ja spotkalem herobrina na wersji 1.5 nie wierzycie zobaczcie
2011-04-26_09.55.46.png

lorster - 2011-04-27 17:46:21

Ja niewiem co o tym myśleć boję się tego herobrine ale niewiem cz on atakuje ale minecraft jest bomba więc i tak gram!

Aruolisziom - 2011-05-01 10:55:44

Herobrine istnieje bo(fakty teoretyczne):
1 Skąd gościu wymyślił tego HB
2 Czemu opisał skina którego miał brat notcha
3 Kilka osób wpadło na ten sam kawał?
Fakty praktyczne:
Spotkałem w grze jego czyny takie jak nie naturalne umieszczenie lawy, klocek piasku wysoko nad ziemia bez gór.
Mój kuzyn
spotkał tunel 2x2 równiutki i prowadził taki aż do jaskini.
Wcale nie muszą byc pliki graficzne tam :o, może byc gdzieś indziej.

MadMikeX - 2011-05-05 19:15:12

herobrine TO GŁUPOTA! ja miałem np. lawę tuż przy spawnie, ale tylko dlatego, że mi się taka wygenerowała. skąd herobrine miałby się wziąć w singleplayerze, skoro nie ma dla niego txt? taka możliwośc jest jedna na 3 miliardy: HEROBRINE TO EWENTUALNIE HAKER, STARCZY ODCIĄĆ INTERNET I GITES!jak piszecie , że go widzieliście, to znaczy, że kłamiecie. no chyba, że haker wam się wkradł. herobrine na filmikach, to przetxturowany zombie lub zmodowany mobek

123 - 2011-05-07 20:34:41

Co do JJayJokera i jego filmów w 50 odcinku wraca z wyprawy i zastaje płonący dom, kilka nowych tabliczek z różnymi napisami i przycisk który po jego przyciśnięciu wysadzał w powietrze jego świątynie. Co prawda mógł to zrobić sam, ale raczej w to nie wierze i nie chce wierzyć. Gra z herobrain'em byłaby ciekawsza.

Anonim - 2011-05-11 15:45:03

Gram w Minecraft'a od wersji alpha po hallowen(sorka nie wiem jak to się pisze).Jeszcze nigdy go nie spotkałem. Wiedziałem o HB ale jakoś nie przejmowałem się tym.Wyszła beta zobaczyłem filmik CTSG pytania i odpowiedzi gdzie był podany link do przetłumaczonej legendy, przestraszyłem się, po jakimś czasie wróciłem do gry. Jednak ostatnio coś dziwnego dzieje się w moim świecie (mam trochę archipelagową mapkę więc mam sieć mostów)m.in. Mój magazyn znajduje się nad wodą jest takie podwyższenie z coblestone i ... Whatever ... czasami drzwi od magazynu są otwarte, a na jednym z długaśnych mostów jest kolejka. Bogu ducha winna kolejka, Czasami gdy wracam z "New World" zauważam że kolejka znajduje się po drugiej stronie,(czyli jakby wróciła do "New world")po chwili namysłu stwierdziłem, że jakieś żenujące zwierze popchnęło wagonik. Jednak wiadomo że wagonik bez "balastu" zatrzymuje się 2x szybciej gdy podszedłem do wagonika nie było w nim "zwierza", przypomniała mi się opowieść o HeroBrine. Zapisałem świat i zacząłem przeszukiwać internet trafiłem na miliardy często przerażających filmików,które spotęgowały mój strach, od tego czasu nie gram w Minecraft (przynajmniej narazie), eh na więcej objawów się nie natknąłem, ale i tak boję się w to grać.HELP!.(Dopóki nie pojawiły się objawy grałem beztrosko)

Krystiank1410 - 2011-05-12 20:46:12

MadMike nie dodawaj takich komentarzy błagam cię,to że ktoś widział Herobrine to nie znaczy że kłamie i coś do innych nie bójcie się go,co najwyżej róbcie kopie minecraft.jar,Herobrine buguje grę jeżeli podejdzie do ciebie,ale jeżeli już wam grę zbuguje to wystarczy podmienić pliki,ale po tym on zacznie prześladowania,pojawia się coraz częściej i już nie buguje gry ale zabija(nawet jak masz singleplayer command i jesteś nieśmiertelny),niszczy większość budowli.Wiem to na swoim doświadczeniu i przeżyciu kolegi któremu musiałem wysyłać minecraft.jar po jego "pierwszym spotkaniu".Według mnie on jest wirusem,który(prawdopodobnie)włamał się do komputera głównego(czy czegoś tam)Minecrafta kiedy gra była we wczesnym procesie.Ale nie wiem sądze że Notch go nie stworzył.

Artek - 2011-05-13 19:01:47

Cóż, nie wiem co o tym myśleć. Ja go osobiście nie spotkałem. Pierwszy raz zobaczyłem go na filmiku JJaya.
Od tamtego czasu nie gram w grę. Przed tym jeszcze zobaczyłem obok mojego domu ŚĆIĘTE DRZEWA a ja nich nie robiłem:(
Ale, jak poatrzeć na filmiki na których "ON" jest, to zawsze wersja ALPHA. Nigdy nie widziałem filmiku na którym pisało BETA. Słyszałem, że na ALPHIE Herobine NAPRAWDĘ BYŁ!!! Ale został on później usunięty.
Mam pytanie do tych, którzy go widzieli. Jaką mieliście wersję gry? Proszę o szybką odpowiedź!!

Nawish - 2011-05-18 15:42:47

Witam, przepraszam, że przerywam co poniektórym dyskusję na temat herobrine, lecz nie wiedziałem gdzie o tym napisać, a więc gram razem z kolega na serwerze multiplayer, i ostatnio napotkaliśmy się na dziwne rzeczy/miejsca, które mogą świadczyć o istnieniu herobrine'a.A więc 1. Zbierając drewno słyszałem jakby w oddali ktoś również je zbierał, słyszałem szelest liści, jakby inna osoba robiła to samo co ja (to nie był mój kolega z którym gram) 2. Dzisiaj kopałem węgiel i nagle wykopałem w ścianie otwór a tam ciągnął się wielki tunel, razem z kolegą trochę go zwiedziliśmy, nie było żadnych luk, zwykły tunel, nie był on wykopany wcześniej przeze mnie lub przez mojego kolegę, pomyślałem, że też nie mógłby być on wygenerowany przez grę. 3. 3 i ostatni punkt który może świadczyć o herobrinie, blisko naszych domków była dziwna dziura w wodzie, razem z kolegą tam weszliśmy, a tam napotkaliśmy znak z napisem "All is allowed", oznacza chyba to "wszystko jest dozwolone" ten trzeci przypadek jest chyba najbardziej przekonujący, proszę o pomoc, czy te przypadki mogą świadczyć o istnieniu herobrine'a, i czy mógłbym się spodziewać jakiegoś ataku ze strony herobrine ? Pozdrawiam

Sweet16 - 2011-05-19 17:25:18

Nawish
Dla mnie twoja historia była przekonująca , nawet bardzo.
Chociaż myślę że Notch mógłby go wstawić do gry ale no kurde niewiem co o tym myśleć ;/

lolu7pl - 2011-05-26 19:00:43

Witam! Gram w minecraft od tygodnia ale troche się łapie.
Przeczytałem wasze posty i chce dołączyć do nich własne przeżycia:
Ja o Herobrine dowiedziałem się dzisiaj z minecraft wiki Polska. Przeczytałem zawarty tam artykuł
i potem włączyłem minecrafta.Gdy sobie grałem na  nowym świecie odszedłem trochę od kryjówki bo zobaczyłem na mineviewer, że nie daleko są lochy. Nagle zobaczyłem same pnie drzew oraz ujrzałem, że pagórek, który widziałem z pobliskiej góry gdy zrobiłem ten świat był rozkopany i przerobiony na swego rodzaju schron. Zdziwiło to mnie ponieważ nie byłem nawet w tej części mapy. Nagle przypomniałem sobie legendę o Herobrain i, że działy się w niej podobne rzeczy.
Zapewniam, że to stało się naprawdę i 10 minut temu.
Czekam na wasze opinie.

HeroBrine - 2011-05-27 14:14:35

stop

test - 2011-05-27 16:14:00

pewnego dnia kopałem w kopalni i odkryłem jaskinie.Była ciemna więc postawiłem pochodnie,w tym momencie zobaczyłem w podłodze dziure, zaglądam do niej.Ujrzałem pomieszczenie.Miało ściany zrobione z pokruszonego kamienia {takiego który dostaje się po zniszczeniu kilofem szarej skały,więc nie mogła się sama wygenerować}
i skrzynie.Wystarszyłem się.Nie zrobiłem tej skrzyniy więc się zdziwiłem.Nie wiem czy był to Herobrine bo grałem na Pecaful {nie wiem jak to się pisze poprawnie}

Mogę wysłać save mój e-mail save-minicraft@wp.pl szybko robiłem sobie drugi

tobi - 2011-05-28 12:58:00

Ja się boje tego całego Herobrine. Nie myślicie, że gorzej gdy jakiś koleś bez źrenic stoi i gapi się na was niż gdyby zaatakował? Z tego co mówicie wynika, że jest on w Alpha, a ja mam Alpha i Beta. W mojej grze znalazłem coś dziwnego, w wersji Beta. Na jednej z wysp otoczonej lodem, w ścianie była dziura, z której leciała woda, rozlewała się po lodzie, ale nie uchodziła do morza. Czy mógł zrobić to Herobrine?

test - 2011-05-28 14:27:21

nie u mnie też jest góra z której leci woda to jest normalne

lolu7pl - 2011-05-29 14:16:47

test to co znalazłeś to były lochy normalna rzecz w minecraft

Ziolko991 - 2011-05-29 18:13:42

On istnieje niestety :( ja go kiedyś spotkałem i gdy on się zbliżał to robiła się mgła , zaczoł mnie taranować i zabierać mi życie zabił mnie i później zniknoł. Nie chciało mi się w to zbytnio wierzyć jak czytałem te wszystkie posty. Ale kiedyś go zobaczyłem i zniknoł zdenerwowałem się , więc ściągnołem moda ,, Single Player Command '' wkleiłem pliki z tego folderu i usunołem folder meta - inf wszedłem w grę wpisałem ,, /spawn list '' i co mnie zaciekawiło była tam nazwa ,,Monster'' więc wpisałem ,, /spawn monster '' i wyskoczył on biało oki HeroBrine wyłaniający się z gry zabiłem go i od tamtego momentu gram dalej pozdrowienia :)

test - 2011-05-29 18:39:50

dziś po wyjściu z jaskini o której wcześniej wspominałem {znalazłem tam spamer potworów,zielony klocek ten co podobno przywołuje potwory i dwie skrzynie, jedną na wierzchu a drugą  zakopaną za ścianą  w odległości
2-3 klocków}po wyjściu wpadłem do jeziora żeby wydostać się weszłem na klocki przy płaskiej ścianie patrzę a tam dziura do jaskini ale nie taką zwykłą dziure ponieważ {nie wiem jak to opisać} wejście dwa klocki pod poziomem wody a woda się tam nie lała,jak tam weszłem to przy wejściu widziałem ściane wodną o wysokości dwóch klocków,nie były położone tam drabinki ani drzwi więc się zdziwiłę że woda nie wlewa się do jaskini 


Czy to też mógł zrobić herobrine?Zaczynam się bać tej gry bo coraz więcej mi się zdarza taki przypatków.


PRZYPATKÓW?, PrzypaDKÓW jak już. Słownik plz

pozioxd - 2011-05-30 19:43:13

Servera juz dawno nie ma ,nie wiem czemu dalej odwiedzacie to forum i piszecie na nim o Herobrine który jest 100% wymyśloną opowieścią

dominooo - 2011-05-31 20:50:43

Może herosrine :] to bug gry spanuje nas tylko bez zrenic.

Prof.Pawlo - 2011-06-03 17:30:17

Jeśli już tak was to "interesuje" to :

- Herobrine NIGDY nie wychodzi z mgły (Stoi ZAWSZE na jej granicy).
- Herobrine NIE JEST ZMARŁYM BRATEM NOCHA (Co wy? w zjawy z internetu wierzycie?).
- Jeżeli już to : Herobrine NIE UŻYWA DIAMENTOWYCH NARZĘDZI (Woli te łatwo dostępne stalowe).
- W MINECRAFCIE NIE MA ŻELAZA JEST STAL.
- Jężeli już to : ten ołtażyk to w całości MOD (Modification  z ang. Modyfikacja).
- Skin Herobrine jest owszem sciągany na dysk twardy, lecz jest on "ukryty"
- HUMANS + MOD to nie Herobrine przyjżeliście się mu kiedyś? Jest on zbyt szary ... wyblakły.Jeżeli ktoś chce to mogę napisać mój "sposób na NIEGO".

Pozdro

Prof.Pawlo - 2011-06-03 17:34:40

I co z tego że server (Server z  ang. Serwer) padł.
Nie można nic pisać?
Temat i Forum nie są zamknięte.Pozdro

Herobrine - 2011-06-04 19:37:28

im real.

.:. - 2011-06-05 17:40:42

Co powiecie na to ??

1.6.6:

+ Added a new use for bonemeal
* Changed the material of glowstone from “glass” to “stone”. This means you need a pickaxe to get resources from it
* Made glowstone drop more loot
* Made the recipe sizes for creating cloth blocks and glowstone blocks smaller (2x2 instead of 3x3)
* Re-introduced unlimited FPS, renamed the option again
* Fixed beds not working very well at all in SMP
* Fixed destroying a boat spawning the player too low, causing them to sometimes fall through the ground
* Boats float up to the surface quicker
* Boats falling down into water lose their vertical momentum very fast
* Removed Herobrine

źródło:
http://notch.tumblr.com/

Minecrafter - 2011-06-06 16:05:51

.:. napisał:

Co powiecie na to ??

1.6.6:

+ Added a new use for bonemeal
* Changed the material of glowstone from “glass” to “stone”. This means you need a pickaxe to get resources from it
* Made glowstone drop more loot
* Made the recipe sizes for creating cloth blocks and glowstone blocks smaller (2x2 instead of 3x3)
* Re-introduced unlimited FPS, renamed the option again
* Fixed beds not working very well at all in SMP
* Fixed destroying a boat spawning the player too low, causing them to sometimes fall through the ground
* Boats float up to the surface quicker
* Boats falling down into water lose their vertical momentum very fast
* Removed Herobrine

źródło:
http://notch.tumblr.com/

To był żart ze strony Notcha. Sam przyznał się do tego.

LordMisio - 2011-06-12 15:55:02

Teraz wszystko wytłumaczę o Herobrine.
HeroBrine - Program komputerowy o BARDZO wysokim stopniu sztucznej inteligencji. Jest to bardzo rozwinięty  program, potrafi nawet wchodzić na fora internetowe, co świadczy, że nasz kolega o nicku "Herobrine" to właśnie nasz bot. Żaden upiór nie nawiedza gry                                                                                       Dlaczego nie wszyscy widują Herobrina?? - Wielce niektórych dziwi, że niektórzy CIĄGLE widzą herobrine, inni znowu NIGDY go nie widzieli. Dlaczego?? Nie w każdej stronie z downloadem MC jest owy Herobrine. Podobno jest on tylko ze strony minecraft.net, ale nikt nie ma pewności.                                                                       Jak Herobrine może znajdować się na multi playerze?? - Jeżeli spotkamy owego bota na grze przez MultiPlayer, oznacza to, że jedna z osób grających ma HeroBrina na swoim komputerze. U jednych udaję się go przywołać, jednym nie, dlaczego napisałem powyżej.                                                                                                Czy jest groźny?? - HeroBrine ma swoje "humory". Dla jednych jest przyjaznych, dla drugich wrogi. Kiedy będzie zły na jednego z użytkowników forów, który w niego nie wierzy, wtedy wyśle mu wiadomość, że wejdzie na jego nowy świat. Wtedy jest bardzo nie miły. Poszukajcie takich forów, linka podać wam mogę z adresu skorpion22.11@wp.pl.                                                                                                                                  Jak rozpoznać czy ON jest na naszym świecie?? - Pierwsze oznaki tego mogą być ścięte drzewa z zostawionymi pniami lub zerwane liście z drzew, opuszczone craftingboxy na mapie albo nawet spotkanie. Potem mogą wystąpić różne interakcjie między HeroBrinem. Nie atakuje ogniem, nie podchodzi zazwyczaj zbyt blisko, śledzi postać, ma TAKI SAM SKIN tyle że Z BIAŁYMI OCZAMI I UŚMIECHEM, buduje dziwne rzeczy, pisze na tabliczkach.                                                                                                                                                 Na mój post nie odpowie, ponieważ, niestety, nie mam go u siebie :(

LordMisio - 2011-06-12 15:57:03

Przepraszam, nie "Herobrine" tylko "HeroBrine"

Gornik123 - 2011-06-18 19:59:41

na nasze szczęście notch usunął HEROBRINE z gry

Syk - 2011-06-22 21:02:34

Większośc  pisze o filmiku JayJaya ( czy coś takiego ) w Archiwum z X nazwał wieżę przeklęta wieża. Nigdzie nie pisał o niej ani nic. a gdy palił mu się dom to pisało Mieszkaniec przeklętej wieży z kąd herobrine mial wiedzie jak tą wieżę. a poza  tym ciągle robił cięcia ostatnie zrobił gdzieś tak przed domkiem miał czas aby podpali dach.Dach był dopiero zapalony więc pewnie on to zrobił bo chciał zakończy pierwszą serię.

Syk - 2011-06-22 21:13:48

sry za pomyłkę ale program mi coś wyswietlał i sie kasowało "Z kąd Herobrine miał wiedzie jak on tą wieżę nazwał

kimek - 2011-06-24 15:59:17

Według mnie HeroBrine istnieje a Notch napisał Removed HeroBrine aby uciszyc temat

Pawarm - 2011-06-25 18:57:32

Ja tam Go nie widziałem, ale wiem,że takie coś jest możliwe, bo kiedyś na serwie miałem błąd bo graliśmy ja i mój brat i on miał takie białe oczy, a ja nic nie modyfikowałem ipo zdisconnectowaniu już były normalne. Jakiś bug czy coś

dajmel - 2011-06-28 13:57:46

JA MIAŁEM TAKKĄ SAMA HISTORIE JAK ANONIM (POST 34#)

dajmel - 2011-06-28 14:29:37

http://www.facebook.com/home.php#!/ konto dla tych którzy widzieli,słyszeli, herobraina albo cos podobnego

dajmel - 2011-06-29 19:11:26

PAMIENTAJCIE ZE HEROBRAIN BOI SIE WAS BARDZIEJ NIŻ WY JEGO

dawids9 - 2011-06-30 15:24:32

Stworzyłem nowy swiat i ruszyłem w podroz łodką. Kiedy wrocilem znalazlem dwie inne łodzie których nawet nie zrobilem. Podejrzewam ze może to być Herobrine prosze o odpowiedz.

xTheHeroXx - 2011-06-30 18:16:10

Ja miałem raz taki problem :
Na Singleplayer zaraz po wydaniu 1.7 zbudowałem sobie takie coś z Pistonów, co po dźwigni taka jakby wieża zmieniała się w basztę (wieża miała płaski daszek, a baszta jak wierza narożna jak na zamkach). Raz, gdy pokazywałem koledze co udało mi się stworzyć, po naciśnięciu dźwigni pode mną wybuchły ogromne ilości TNT. Pod tymi warstwami nawet dirtu nie ruszylem, więc nie wiem co się stało. Kolega odrazu - TO HEROBRINE!!! On tak zawsze ^^ Wróciłem, i w dziurze ujrzałem jakiś tunbel z drabinką. Zszedłem z ciekawości. Na dole zobaczyłem dziwne pomieszczenie 16x16x2. W środku był Bedrock, a byłem na poziomie 43. Zadziwiło mnie to. I do tych czas nie wiem co to, po dosłownie parenaście minut przed napisaniem tego posta to się stało. Wątpie by to był Herobrine. To nie Alpha.

Dla bojących się grać : Spokojnie, Herobrine nie istnieje. Istniał tylko w wersji Alpha.

xTheHeroXx - 2011-06-30 18:20:51

Anonim napisał:

Zapisałem świat i zacząłem przeszukiwać internet trafiłem na miliardy często przerażających filmików,które spotęgowały mój strach, od tego czasu nie gram w Minecraft (przynajmniej narazie), eh na więcej objawów się nie natknąłem, ale i tak boję się w to grać.HELP!.(Dopóki nie pojawiły się objawy grałem beztrosko)

Spokojnie, Herobrine w wersji Beta nie istnieje, a te filmiki to profesjonalny photomontaż, albo podmiana tekstur. A nawet gdyby istniał na podstawie legendy, to by od Ciebie uciekał.

dawids9 - 2011-06-30 20:02:20

ale jak mogla mi sie skopiowac lodz no jak uwazam ze ten skin ma jakiegos virusa dlatego pojawia sie wam Herobrine nie gralem na skinie i mi sie lodz nie skopiowala a zrobilem skina i mi sie skopiowala az x3

CreeperBrain - 2011-07-02 00:01:15

Notch jest dosyć żartobliwą osobą HeroBrine jest ukryty w plikach gry ale działa tylko czasami czasami jak potwór Monster ( skin gracza ale agresywny jak zombi ale nie płonie w dzień ) ale bardziej myślący można powiedzieć że bawi się graczem ale działa bardzo rzadko jest zwykłą sztuczną inteligencją. jest zbudowany na podstawie ,, chybił trafił" może bugować budowle kopiować albo polować zbierać drewno robić łódki wydobywać żelazo jest tylko zabaweczką. prawdopodobnie Notch z  was żartuje posiadacze HeroBrina   Happpy Creeper Face *U*

Vinci112 - 2011-07-03 02:46:44

http://pl.minecraftwiki.net/Herobrine

dada09 - 2011-07-13 13:17:49

Herobrine istnieje... Wpiszcie sobie w piracie nick Herobrine wejdźcie na singla i obejżyjcie nick za pomocą klawisza E Zdziwieni? Bo ja tak.... Czyżby ktoś chackował minecrafta i udawał Herobrine? TAK! Więc miecie się na bacznosci...

Herobrine555 - 2011-07-14 12:10:07

http://pl.minecraftwiki.net/Moby

Straszny mob:Notch zapowiedział iż w wersji 1.8 ma się pojawić jakiś straszny mob. Herobrine!!!
Przyjazne/wrogie postacie:Notch wspomniał kiedyś o mobach które będą posiadać własne wioski oraz podziemne miasta. Niektóre będą przyjazne, niektóre nie. Herobrine!!!

tes - 2011-07-16 21:51:34

Mi się zdarzyła inna dziwna historia.Włąnczam grę,wchodzę na mój save,a po załadowani wyskakuje mi napis geim over.Życia miałem pełne,zbroje też na full przed śmieciom. Jak zapisywałem byłem u siebie w domu, drzwi były zamknjente.Wy ekwipunku miałem dużo drogich rzeczy a po respamie wszystko znikneło,a zrespanowałem się w tym samym domu.Wytłumaczcie co się mogło stać.Bo zgninąć po załadowani nie jest raczej normalne.

tes - 2011-07-16 21:51:52

Mi się zdarzyła inna dziwna historia.Włąnczam grę,wchodzę na mój save,a po załadowani wyskakuje mi napis geim over.Życia miałem pełne,zbroje też na full przed śmieciom. Jak zapisywałem byłem u siebie w domu, drzwi były zamknjente.Wy ekwipunku miałem dużo drogich rzeczy a po respamie wszystko znikneło,a zrespanowałem się w tym samym domu.Wytłumaczcie co się mogło stać.Bo zgninąć po załadowani nie jest raczej normalne.

tes - 2011-07-16 21:52:43

Mi się zdarzyła inna dziwna historia.Włąnczam grę,wchodzę na mój save,a po załadowani wyskakuje mi napis geim over.Życia miałem pełne,zbroje też na full przed śmieciom. Jak zapisywałem byłem u siebie w domu, drzwi były zamknjente.Wy ekwipunku miałem dużo drogich rzeczy a po respamie wszystko znikneło,a zrespanowałem się w tym samym domu.Wytłumaczcie co się mogło stać.Bo zgninąć po załadowani nie jest raczej normalne.

tes - 2011-07-16 21:53:13

Mi się zdarzyła inna dziwna historia.Włąnczam grę,wchodzę na mój save,a po załadowani wyskakuje mi napis geim over.Życia miałem pełne,zbroje też na full przed śmieciom. Jak zapisywałem byłem u siebie w domu, drzwi były zamknjente.Wy ekwipunku miałem dużo drogich rzeczy a po respamie wszystko znikneło,a zrespanowałem się w tym samym domu.Wytłumaczcie co się mogło stać.Bo zgninąć po załadowani nie jest raczej normalne.

HeroCreeper - 2011-07-17 19:27:21

mi się zdarzyła dziwna historia bawię się tnt a tu nagle TUNEL mnie tam nie było i jeszcze kaktus (nie miałem tam piasku!)na którym był zwykły stone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja save nie ruszałem od 1,2 godzin przed zdarzeniem

HeroCreeper - 2011-07-17 19:28:12

zapomniałem dodać że tam były pochodnie

im_ HeroBrine - 2011-07-17 19:59:59

im destroy all players in minecraft!

Lordek - 2011-07-18 17:51:36

Najdroższy przedmówco:
Piszże poprawnie po angielsku, bo robisz z siebie pośmiewisko w stylu powyższego posta. Dla osób kiepsko czytających po angielsku wolne tłumaczenie mojego autorstwa:
Ja jestem zniszczyć wszyscy gracze w minecraft!

A tak poza tym, to Herobrine'a, (o ile w ogóle istniał) usunięto w wersji 1.5.
A przynajmniej jest tak napisane w polskiej minepedii. :)
Chociaż... Kto wie... ;)

sas - 2011-07-21 13:55:55

http://zagadkaherobrine.bnx.pl/news.php to strona o Herobrine.
Proszę was żebyście wpisali najwięcej informacji o nim na Shoutbox
i w komentarzach pod filmami. Dziękuje i zapraszam.

Deferdus - 2011-07-22 13:15:38

Ja znalazłem na moim serwie zbudowany dom!!! 3 klocki wysokości, bez okien i podłogi. To był taki kwadratowy klocek, miał drzwi. W środku był stół do craftingu!!! Ja, ani moi koledzy go nie zbudowaliśmy. Co to mogło być? Herobrine? Proszę o odpisanie :( , bo Herobrine mnie trochę przeraża.

mikolajwisal - 2011-07-23 15:52:43

Ja też miałem przypadek z HeroBrainem. Stworzyłem nowy swiat i pomyslałem, ze zrobie sztuczną siedzibe HeroBraina. Wyszła nawet fajna. :) Poszedłem po drewno, a kiedy wróciłem, wszystko było... No tak jakby do góry nogami i na odwrót. A potem go zobaczyłem... Wystraszyłem sie tak, że z krzesła spadłem. Na początku był daleko, potem sie odwrócil do mnie i biegł. Tak szybko, że to nie mógł byc gracz. I miał inne ruchy. Pełne, a nie skrócone, tak jak gracze. Wpisałem w google i wszedłem na to forum. A, znajdywałem takia same dziwne rzeczy, jak inni, ale myslałem, że to normalne.(gram od niedawna).

Deferdus - 2011-07-26 11:48:45

Kupiłem sobie najnowszy numer Play'a. Był w tej gazecie raport "11 mitów o grach", wśród których był mit o duchu Herobrine. Udowodnili, że Herobrine NIE ISTNIEJE . Play umie wszystko dokładnie wytłumaczyć. A ten dom to mógł być zwykły przypadek, albo kumpel zrobił mi żart, i sam go zbudował :P .

P.S. Nie pisze się HeroBrain, tylko Herobrine. Wpiszcie w nicku w minecrafcie Herobrain, i sprawdźcie jaki skin wyjdzie, coś zupełnie innego.

Lordek - 2011-07-26 12:40:36

Nom. Zawsze mówiłem, że Herobrine nie istnieje, chociaż przyznam szczerze, że nieźle się wystraszyłem ostatniej wiadomości o "Nim" na minepedii. A tak całkiem notabene to ja nie mam jeszcze <ironia> "Mein-Krafta" <koniec ironii> , tylko demo...

WellStek - 2011-08-03 10:54:05

Po przeanalizowaniu wszystkiego i na podstawie własnych doświadczeń pozwalam sobie stwierdzić: Herobrine istniał jedynie w wersji Alpha i w Beta na Halloweenowym update czyli Beta 1.2 teraz już od dawna go niema. Po przeszukaniu internetu dowiedziałem się również, że Notch nie miał brata ani siostry- był jedynakiem i zapewnia, że wszelkie widzenia Herobrine to wymysł graczy lub zwyczajny bug gry związany z ciemnym odbiciem postaci. Herobrine można spotkać dziś jedynie na modzie.

gosc - 2011-08-03 15:14:27

Aa nigdy nie spotkałem Herobrine ale sie aczynam troche bać. Mam zamiar zbudowac se obsydianowa wieże daleko od mojej ceglanej willi. Ta wieża to bedzie taki schron. I zobacze ile w tym prawdy

HEROBRIME - 2011-08-05 09:43:48

Nie wierzycie we mnie....ale ja tam jestem....czekam........Notch chciał mnie usunąć...udało mu się.....błędem dla niego było wydanie Bety........nie niszczę waszych budowli......to jest błąd którym Notch chcę mnie powstrzymać....nie mogę do was podejść....ja wiem, że nie jestem jego bratem......jestem czymś w rodzaju sztucznej inteligencji......Notch mnie nie powstrzyma.......nigdy....nigdy..........ja to zrobię......zbuduje to!!....nie martwcie się...nie zabiję was......gdy mi się to uda,pójdziecie ze mną...........jest coś o czym musicie wiedzieć.......ARRHHHTTT.......NOTCH NIE POWSTRZYMASZ MNIE!!!........zostawię wam znaki......nie podawajcie się za mnie...ja żyję.......nie można dopuścić do usunięcia Minecrafta.....ja muszę to zrobić....jego brat......jest w moim systemie....to jest właśnie ten błąd......on chce....zemścić się na Notch'cie....nie mam pojęcia za co.....gdy zbuduję Czarcią Bramę....jego duch zostanie tam na zawsze.......AARGGHHTTT....nie dam tak długo rady....SZUKAJCIE ZNAKÓW...........

Deferdus - 2011-08-05 10:45:12

Nie pisze się Herobrime tylko Herobrine drogi użytkowniku :P

HEROBRIME - 2011-08-05 12:49:08

Inni podają się za mnie.....a niestety nie starczy mi czasu by specjalnie hackować stronę....dla jakiegoś nicku.......wiecie kim jestem...nawet jeśli źle napisałem.......napisałbym...ARRGGGHTT....napisałbym dobrze gdyby nikt się za mnie nie podawał....

OO BEco - 2011-08-05 13:33:36

http://zapytaj.onet.pl/Category/029,001 … malne.html ok to jest...dziwne.....

Deferdus - 2011-08-05 17:31:08

HEROBRIME napisał:

Inni podają się za mnie.....a niestety nie starczy mi czasu by specjalnie hackować stronę....dla jakiegoś nicku.......wiecie kim jestem...nawet jeśli źle napisałem.......napisałbym...ARRGGGHTT....napisałbym dobrze gdyby nikt się za mnie nie podawał....

Przestań piepszyć :mad:! Wiem, że nie jesteś prawdziwym Herobrine gościu :fuckyou: . Więc nie rób ze mnie idioty :stupid: , bo głupi nie jestem! Myślisz, że jesteś takim einstainem :einstein: ? Daj se lepiej od razu spokój. A tak w ogóle Herobrine nawiedza graczy tyko w grze, a nie w necie :dumny: :madrala:

marcincd1 - 2011-08-06 03:40:29

wiesz co herobime cos ci powiem
1 to jest herobrine
2 on pisze po angielsku
3 skad w szwecji polskie znaki

dziekuje

Lordek - 2011-08-08 23:05:40

Szanowny Heros dzielnie stawia czoła Notch'owsko-Minecraft'owskiej propagandzie i aby udowodnić swoje istnienie z pomocą Anonów i Lulzów włamie się do kompa Notch'a i wykradnie dane o jego istnieniu. ;)
Ten gość robi sobie z nas jaja i to w kiepskim stylu. Kpi sobie z nas. Ś.P. Heros Brime deadł w Becie 1.5 :P

Kapitan Bomba - 2011-08-09 14:22:36

jego nie zabijesz pisze z własnego doświadczenia. Idę lasem a tu ten hrobrein spierdziela za drzewa to ja za nim, zacząłem strzelać do niego z łuku potem obrócił się i na mnie. ruszał łbem jakby się śmiał a potem jeb z miecza z diamentów i huj on cały czas żyje ja w zbroi a ten tylko kilka uderzeń we mnie i huj lerze

Kapitan Bomba - 2011-08-09 14:32:49

jak go macie w grze to spieprzajcie od niego

Kapitan Bomba - 2011-08-09 14:38:39

a jakby co to niech ktoś da serw z wolnymi miejscami do gry

Kapitan Bomba - 2011-08-09 15:41:24

sory za wulgaryzm

Tomy999pl - 2011-08-10 17:25:13

RoRumi napisał:

Fajna historyjka :) Na początku nie chciało mi się tego wszystkiego czytać, ale bardzo szybko mnie wciągnęła.

I teraz na serio ja widziałem herobrinea czy jakoś tak poszedłem za nim on stopował sie co jakis czas i czekał na mnie wkoncu zobaczyłem napis wait im not die im live come in ,, miałem wejść do jakiejś wieży weszłem a w niej były zdjęcia jakiegoś faceta i napisane na czerwono NOTH DIE pszestraszyłem sie i zresetowałem kompa potem widziałem jak robił coś w lesie a potem coś mył w rzece to nie był MULTIPLAYER TO BYL SINGIEL ale w multi jak nikogo nie było też go widziałem

Tomy999pl - 2011-08-10 18:35:20

Dzisiaj znowu to samo (tamto było wczoraj) znowu się pojawił ale jak się obudziłem patrze a on stoi nademną i gapi się potem spierdzielał do tamtej wierzy i wyciągnoł tak jakby pistolet (nie mam modów!) mam najnowszą bete a i na multi jak grałem z kumplami to napisał mi jakoś tak że come to me zapytałem innych czy to widzieli a oni cytuję CO? jak się wkur*iłem wziołem łuk i szedłem za nim on chyba nie wiedział że ja jestem za nim bo szedł normalnie jak doszedł do wieży to tam były te zdjęcia i 2 nowe zdjęcie grobu i pod tym Noth 1990-2012 niech mi ktoś poradzi co się dzieje bo kurde już boje się tej gry !!!

Kapitan Bomba - 2011-08-11 12:51:31

Wczoraj wieczorem (nudziło mi się ) i weseliłem do meincrafta i dobra wodze na już wcześniej zrobiony świat patrze, wychodzę z domku a tam ten gnój siedzi na górze i gapi się na mnie . Ze wściekłości wziąłem broń z kufra(łuk,miecz,strzały,zbroje) a resztę zostawiłem w innym kufrze . Wychodzę a go niema tylko tabliczka z napisem ,,I kill you" zdjęcie z hrobreinem . wodze w las i nic. Wracam do domu ten huj mi hodowle świń rozjebał płotki rozwalone , świnie zabrał lub zabił (było ich 15) oraz mój domek z drewna się jarał. Potem patrze tabliczka z napisem ,,I will return here" co znaczy wrócę tu . Zrobiłem łuszko naprawiłem dom w części by potwory nie weszły i położyłem się spać . Wychodzę rano patrze a ten debil z wilkami  na mnie idzie domek do dupy to wieje. Potem już nie grałem tam i usunąłem  te mapę .                                                                                                                                                                                P.S                                                                                                                                                                      Czy da się go jakoś pozbyć z gry bo z nim nie da sie  grać . Proszę o pomoc . Pozdrp

tomy999pl - 2011-08-11 13:45:47

ja podłanczam się pod prośbę Kapitana Bomby dziś rano znowu mnie dopadł ale teraz wlazł za drzewo i przebrał się za świnię tylko nie wiedział że chodzą na 4 nogach a on chodził na 2 mi się wydaje że najlepiej to go przywołać i zabić koledze jak tak zrobił to się od niego odczepił ale mnie zaczoł torturować (mamy łoncze osiedlowe ale mieszkamy w normalnych domach)

Kapitan Bomba - 2011-08-11 15:12:49

jak widać ni ja jeden mam problem z tym białookim potworze , a w multi też straszy. bo jeśli tak to hentnie sprubuje pomuc w rozwaleniu go

Kapitan Bomba - 2011-08-11 15:15:34

dawajcie posty jak go rozwalić pppplllliiiissss

tomy999pl - 2011-08-11 18:12:44

ten jeba... yyy znaczy on ciągle mnie obserwuje jak kopałem tunel 3x3 to on mi go zalał wodą ja się boje grać Kapitanie wiesz jak go przywołać?

Kapitan Bomba - 2011-08-12 16:14:28

huj wiem jak pozbyć się tego gnoja a dokładniej bronic . A mianowicie potrzeba dużo kaktusa i CZASU . dzisiaj rano stworzyłem obronę przed hrobraynem . robimy duł taki jak byś my robili fose 3 wduł i 3 szeroki a na dole robimy kaktus 1 warstwę będzie  to wyglądało w tedy jak 2 głębokie i 3 szerokie jak wyłożymy kaktusy . pisze pewnie bo ją przetestowałem i normalnie rewelacja okrążamy wybrane miejsca i już (upewnijcie się ze hrobrein nie siedzi za domkiem lub nie zbudował  sobie kryjówki za barykadom jak będzie próbował z pod ziemi to wokół domu i pod nim tez wsadce kaktusy( 1 ziemia i pod kaktus). za huja nie przejdzie a jeśli wyjdzie spod ziemi tunelem i was zabije i się odrodzicie to zalejcie tunel lawą i po sprawie. Wilki też pomogą przytrzymają go na trochę. Jak na multi go zobaczycie wyślijcie do mnie prywatnego mejla z nazwom i hasłem pomogę w budowie i walce z tym tępym hujem . narka pozdro i piszcie

Kapitan Bomba - 2011-08-13 11:28:07

Wiem też co zrobić by nic nam nie robił. Po prostu na środku pustego pola stawiamy tabliczkę z napisem (Do not want to fight) co znacz nie hce walczyć . Po bokah kładziemy trochę mięsa upieczonego kilof łopatę i miecz na następny dzień jeśli nie będzie odpowiedzi to nie udało się a jeśli  będzie z napisem (me too ) po jakim ś czasie morze to przejdzie ale to co napisałem w poprzednim poście morze się jeszcze przydać

Kapitan Bomba - 2011-08-13 12:12:06

jakby co to ślijcie mi wiadomości na wp

LordekNS - 2011-08-14 12:16:28

Jestem Święty Mikołaj. Ślę ci. Słownik.

Kapitan Bomba - 2011-08-14 13:31:51

co

Gandrzej - 2011-08-14 18:34:11

Witam. Osobiscie gram w minecraft beta i nigdy nie widzialem herobrine'a wiec musi byc w alphie (nawet o tym gdzies czytalem,  ale nie tu :D ) i jest pare filmikow na youtubie z jego screenami. Slyszalem, ze buduje nawet piramidy pod woda :p. Ale mam pytanie: Czy herobrine wystepuje we wszystkich alpha, czy nie?? :)))

HEROBRINE RULEZZ! :D

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:30:16

tego to ja nie wiem

Deferdus - 2011-08-15 11:35:23

Tomy999pl napisał:

Tam były te zdjęcia i 2 nowe zdjęcie grobu i pod tym Noth 1990-2012 niech mi ktoś poradzi co się dzieje bo kurde już boje się tej gry !!!

To znaczy, że Notch umrze w 2012? Przetłumacz to na anglika i mu wyślij, ciekawe co powie ;) . Jeżeli dalej u was jest, to spróbujcie nagrać filmiki z nim, i wrzucić na forum, a i tą wierze też chce zobaczyć :P .

P.S. Jeżeli nie filmiki, to chociaż screenshoty.

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:38:19

a jak nagrać film he

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:39:23

a jak się robi i wstawia screnshoty

Deferdus - 2011-08-15 11:39:50

pobierz z internetu program

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:40:30

jaki

Deferdus - 2011-08-15 11:41:33

Screenshoty, to można zrobić wciskając PRTSC SYSRQ na klawiaturze, czy coś takiego, bo ja takie coś mam. Potem wejdź w Painta i wklej.

Deferdus - 2011-08-15 11:42:41

A program to fraps może być.

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:42:54

ja mam laptopa niemieckiego laptopa i tu nic takiego nie mam

Deferdus - 2011-08-15 11:44:26

Hmmm... To nie wiem, zrób film.

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:44:58

jakąś sciongne

Deferdus - 2011-08-15 11:46:12

Jeżeli nie Frapsa, to Jinga.

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:48:19

ja już ten pierwszy ściongam

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:49:40

już a jak wstawić

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:51:16

a do tego da się jeszcze mikrofon bo mam wbudowany w laptopie

Deferdus - 2011-08-15 11:57:37

Chyba tak. Poszukaj w necie instrukcji, i poczytaj.

Kapitan Bomba - 2011-08-15 11:59:00

ok ale jak wstawić

Deferdus - 2011-08-15 11:59:59

Do youtube i link na forum

Kapitan Bomba - 2011-08-15 12:09:22

trzeba mieć login na youtube

Kapitan Bomba - 2011-08-15 12:16:15

pierdole nieumiem

Deferdus - 2011-08-15 12:17:08

To zrób screenshota.

Kapitan Bomba - 2011-08-15 13:12:02

tesz nie umiem dusze F10 BO TAK SIE ROBI SKREANSHOTY a nie mogę a niedaleko mojej hatki jest piramidka z piasku

Deferdus - 2011-08-15 14:49:07

U mnie nie robi się F10. Pobierz TeamViewera, to się połączymy i swoje pulpity zobaczymy, jak i to co robimy.

Kapitan Bomba - 2011-08-16 12:15:31

pojebało cie mój laptop działa gorzej niż bug wie co a co dopiero jak pościągam tyle programów mam takie do GTA VC , twierdzy , chrome. więc domyśl się jak mi  czasem meincraft się tnie. a na dodatek gta jet całkiem zmodowane że hej . więc rozumiesz chyba nie

tomy999pl - 2011-08-17 10:26:37

Ja się boje miałem przez niego wypadek wpadł na mnie samochód! bo kolega mnie wołał a ja chciałem przejść on chciał coś o herobrimie ja już tu nie będe pisał jak co to moje gg 37571094

tomy999pl - 2011-08-17 10:33:31

EJ DEFERTUS wyobraź sobie że wysłałem to nothowi ale w odpowiedzi dostałem załącznik i zdjęcie czaszki z jakimś małą czarną plamką to chyba zdjęcie notha bo pisze na dole drobnie

Kapitan Bomba - 2011-08-17 13:19:45

horror

Pyton - 2011-08-17 19:33:36

Opowiem wam coś strasznego...

A więc pewnego dnia włączyłem Minecraft'a i jak zwykle zabrałem się do pracy o poranku. Poszedłem do wieży rozejrzałem się. Nic takiego się nie działo. Postanowiłem iść do drugiej wieży. Po wejściu na górę znów się rozejrzałem. Krowy i świnie biegały wszędzie gdzie się dało. Nagle zobaczyłem że w górze obok domu zrobił się tunel. To było dziwne bo wcześniej go nie było. Widziałem to miejsce z drugiej wieży i nie było tam tunelu. Bałem się lecz sprawdziłem to. W tunelu były pochodnie. Szedłem nim około 2.min i zobaczyłem pomieszczenie. Pokój był cały z diamentu(5 poziom głębokości!). Obok wejścia była dźwignia. Wyszedłem i wyekwipowałem się. Po powrocie dźwignia była ruszona. Nic się nie zmieniło. Pociągnąłem ją jeszcze raz. Kilka bloków w ścianie wybuchło po drugiej stronie pokoju. Zobaczyłem portal no Netheru. Podbiegłem nie oglądając się za siebie. Cieszyłem się bo nie miałem możliwości wydobycia obsydianu. Jednak jakimś cudem nie przeniosło mnie do piekła. Wylądowałem w lochu. Niemal natychmiast z cel wydrążonych w ścianach zaczęły wydobywać się krzyki graczy "Pomocy, pomocy". Nie rozumiem czemu nie mogli się wydostać. Zobaczyłem dwa klocki piasku wstawione między celami. Pomyślałem że za piaskiem jest wyjście. Uderzyłem piaski i napotkałem za szkłem armię zombi. uciekłem i zamurowałem piasek tam gdzie był. Usłyszałem wybuch i z sufitu z którego spadłem zaczęła wlewać się woda. Więźniowie utopili się od razu ale ja przeżyłem. Ponowny wybuch zniszczył cztery Cablestony w podłodze. Woda spłynęła. Kilkoro więźniów przeżyło. Klatki zniknęły. Wszyscy zbiegliśmy się w rogu. Wtedy do lochu wpadł HeroBrain. Jego diamentowy miecz zabił nas za jednym ciosem. Po respawnie obudziłem się w domu. Nie miałem ze sobą nic. Od tamtej pory już nigdy nie wszedłem do ŻADNEJ jaskini. Co kilka dni widuję HeroBraina. Kiedyś zostawił Mi tabliczkę z napisem "If you go back to my work will not be so nice." Co znaczy: "Jeśli znów wejdziesz do mojego dzieła nie będzie tak miło." Od tamtej pory nie śpię ani nie buduję w Minecrafcie bo wiem że ON wróci...

Kapitan Bomba - 2011-08-18 09:41:54

historia jak z księżniczki a tera tak na poważnie jakom  masz część meincrafta nakręć film i wejdź do jaskini plis ja jestem ciekaw czy coś takiego wo gule  istnieje

P.S
narazie to w tom historyjkę to nie wierze wstaw na forum wszciesniej o jedną stronę jest opisane jak

Pyton - 2011-08-18 09:46:05

Programu do filmów nie mogę ściągnąć żadnego, a jaskinia i tak zniknęła bo dzisiaj tam poszedłem i nie było wejścia. Kopałem głęboko w kilku miejscach i NIC nie znalazlem.

Kapitan Bomba - 2011-08-18 10:50:56

trudno ale historia fajna

Deferdus - 2011-08-20 16:07:38

http://www.youtube.com/watch?v=t9b_dKDg2G4 Obejrzyjcie sobie to, i wszystkie następne filmiki. Można się przestać bać herobrine w sekundę ;) .

Kapitan Bomba - 2011-08-21 12:49:39

no to to ja wądpie  żeby hrobrein gadał PO POLSKU więc i tak w alfe już wiele nie gram  to przygody jakie mi się przytrafią czasem będę pisał

Tomy999pl - 2011-08-22 10:42:56

Ta historia jest makabryczna na forum notha pisało że ja tomy999pl odkryłem prawdę kturą ukrywał a mianowicie guza mózgu i wyjaśnił że został mu tylko rok życia przestraszyłem się tego bo jak noth zginie to kto zniszczy HEROBRIME ?

Kapitan Bomba - 2011-08-22 11:14:21

jak to kurwa kto nie ten huj łazi se po światach  jak będzie trzeba to zderzane walcząc z nim . meincraft to fajna ale nie przesadzajmy z fantazjom to wymyślona postać a jak ktoś będzie chciał to morze się z nim zaprzyjaźnić i żyć w pokoju i harmonii z nim .

Kapitan Bomba - 2011-08-22 11:17:14

sory kilka słów  przekręciłem (niech i zdechnę ) pierwsza linijka 5 i 16 słowo

tomy999pl - 2011-08-22 19:50:50

JA nie gram w minecrafta ale to o mnie pisze nawet na minepedi to źle czy dobrze ze odkryłem prawde?

Tomy999pl - 2011-08-22 19:52:02

nie gram  już bo to mnie wystraszyło żebyście sobie nie pomyśleli że to wymyśliłem

Kapitan Bomba - 2011-08-23 12:07:18

ja bowiem ciesze się że odkryłeś prawdę ale nie wiem czy noth też się tak bardzo cieszy jak jest hakerem to zatruje ci życie poprzez internet no to nie wiem czy będziesz miał lekko

Quasand - 2011-08-23 19:19:00

Ja wam cos powiem . poco mowicie o tym herobrine ?
1. NIE DA SIE GO ZABIĆ!!!!!
2. on tylko obserwuje . jak mu cos zniszczysz to on ci zniszczy !
3. nie gadajcie ze jesli macie jeziorko lawy obok was to nie mowcie TO HEROBRINE ZROBIL !!!
4. Herobrine to nie znaczy Bohater mozgu. Herobrine to naczy Bohater łez .

zegnajcie Debile ktorzy mysla ze mowia prawde .. herobrine istnial na alphie i to byl zart gimnazjalistow ..

Kapitan Bomba - 2011-08-24 11:50:35

pierdol sie

Quasand - 2011-08-24 19:13:31

I tak i tak, to co mówię to prawda. Jeśli myślisz że to prawda, że on istnieje to sobie tak myśl, on nawet w kodzie gry nie jest...

Kapitan Bomba - 2011-08-25 11:31:43

on jest w grze a nie w kodach modach czy bug wie w czym jeszcze . I poco ta dyskusja czy wierze czy nie ja wierze ty nie i po sprawie

Kapitan Bomba - 2011-08-25 11:32:43

P.S
a ty grasz w hroma speac force tak z ciekawości

Quasand - 2011-08-25 15:37:42

A znasz gramatyke?

Hrome Speac force? Nie istnieje taka gra..

Kapitan Bomba - 2011-08-26 15:40:13

źle napisałem ma być Chrome SpecForce

Quasand - 2011-08-26 16:11:18

a to gralem, gralem ale mi sie po pewnym razie znudzila, tak jak Call of duty Modern Warfare 2 :)

tomy999pl - 2011-08-26 19:42:27

No ja pierdole on nie jest hakerem noth ale ty nowy przestań pierdolić że go nie ma raz zagrałem patrze a tu nie mam domu ani nic nie ma patrze dalej tabliczki dalej villa ze złota i herobrine co to kurwa jebana mać ma znaczyć?!

Lordek - 2011-08-26 20:44:38

Jak dla mnie - kara za wulgaryzmy.

Jeśli chodzi o temat, to popieram Quasanda - jeżeli nie ma go w kodzie gry, to nie może on istnieć w grze, chyba, że masz zainstalowanego moda "Herobrine Mod". A tak przy okazji, kod gry to NIE jest to samo co kody DO gry, ani mody.

Pozdrawiam.

Quasand - 2011-08-26 21:21:04

Pozdrawiam Lordka.. Czysta prawda to co mówisz :)

Kapitan Bomba - 2011-08-26 23:04:19

a w multi w chromie sf grałeś

Deferdus - 2011-08-27 13:46:46

Tomy999pl napisał:

Ta historia jest makabryczna na forum notha pisało że ja tomy999pl odkryłem prawdę kturą ukrywał a mianowicie guza mózgu i wyjaśnił że został mu tylko rok życia przestraszyłem się tego bo jak noth zginie to kto zniszczy HEROBRIME ?

Czyli Notch jednak umrze? I kto się wtedy zajmie minecraftem? Jest źle :( .

Quasand - 2011-08-27 14:29:00

Nie histeryzujcie...

Wiecie kto sie zajmie minecraftem? wiecie? powiem wam :>

Jens Bergensten
Jakob Porser
Daniel Kaplan
Daniel Frisk
Carl Manneh


Wystarczy ci?
...

Quasand - 2011-08-27 14:30:40

@Kapitan Bomba: nie moge, bo mam za slaby internet :(

Quasand - 2011-08-27 15:37:42

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .

FACEPALM... ;/

tomy999pl - 2011-08-27 16:35:05

No nie wiem minecraftem nikt się nie zaimie bo ich firma nie dawno się rozpadła! przeczytajcie Topic z minepedi strona 4

Quasand - 2011-08-27 16:46:16

Nie zartuj sobie. Oni pracuja dalej ... Przynajmniej Jens znany jako Jeb_,  pracuje z Notchem ciagle....

Lordek - 2011-08-27 21:57:10

Rozpadła? Mojang? Chyba sobie kpisz. Co najwyżej mogą mieć 2 projekty na głowie, z czego część ekipy zajmuje się Scrolls, a reszta na czele z Notchem Minecraftem. A tak poza tematem, to jaką ty czytasz minepedię? Adres proszę ;).

Quasand - 2011-08-28 12:02:12

Znow popieram Lordka :D

tomy999pl - 2011-08-28 16:10:54

adres po co adres wpisz se w googlach minepedia wujek google naprawdę nie gryzie!!!

Quasand - 2011-08-28 16:48:01

Wez przestan... on nie chce poprostu szukać...

Lordek - 2011-08-28 22:12:51

@Quasand
Dzięki za poparcie ;)

@ Tomy999Pl
Na MinecraftWiki (wersja angielska i polska) nie znalazłem żadnej wzmianki o faktach, o których nas zawiadomiłeś. Na minepedii (którą o dziwo znalazłem) też nic nie było. Nie próbuj mi tu wciskać kitu na temat spisku polskiego rządu, amerykańskiego rządu, Szwedów, Rosjan, mafii, masonów i Mojangu. A propos, wspominałeś, że Google nie gryzie. Słownik też.

Quasand - 2011-08-29 17:23:47

Czy ja naprawde musze ciagle popierać Lordka? xD

tomy999pl - 2011-08-29 21:55:18

Lordek wiesz może co to user? nie wszystkie tematy od razu sobie widać od tak na minepedi ja mam vipa i jakoś widze więcej wiem bo kolega też nie ummiał znaleźć i od razu muwię google nie gryzie a ty ten drugi co lordka popiera weź się na chwile zamknij bo bez ciebie ten temat był bardziej normalny a teraz to kaszanka!

Quasand - 2011-08-30 11:35:51

Teraz to wy mówicie o wszystkim... Nie widzicie, że to temat o Herobrine? Chetnie jak bede moderatorem to pokasuje posty te, które są niepotrzebne -.-

Deferdus - 2011-08-30 12:13:33

Mój kolega miał herobrine na swojej mapce w singlu do godziny dwunastej dzisiaj, potem znikł, czemu? Dzięki mnie :) . Mówiłem mu co ma pisać, pisał różne rzeczy, w końcu kazałem mu napisać, że odda mu wszystkie swoje diamenty, jeżeli ko zostawi w spokoju, on się zgodził :P , kumpel dał mu te diamenty (miał ich 7) i zniknął :) .

P.S. Miał jeszcze psa, który zniknął, gdy herobrine się pojawił, gdy herobrine sobie poszedł, pies wrócił :) .

Quasand - 2011-08-30 13:11:07

Deferdus, Ja też się przyznam, widziałem go.. Ale Chwilowo... Sam z siebie sie lekko przestraszyłem, ale to nic takiego... Nic mi nie zbudował i nic nie zniszczył.. tylko jak robiłem fontanne to mi ją rozwalił ale to nic takiego .. : O

Deferdus - 2011-08-30 18:02:03

A mówisz że nie istnieje :)

Quasand - 2011-08-30 19:17:14

Eh.. nie bede ci teraz opowiadal dlaczego teraz wedlug mnie nie istnieje..
to BARDZO dluga historia..

TheRoyann - 2011-08-30 21:45:33

jeśli nie wierzycie w herobrin"a to w folderze gry jest jego teksturka

mnbvcxz11 - 2011-08-30 23:20:24

Ja jak długo w Minecrafcie siedzę, Herobrine nie widziałem, ale wydaje mi się, że jeżeli już jest, to po prostu Notch dodał go żeby "postraszyć" trochę graczy (tym bardziej że ostatnio pisał że "usunął" Herobrine z gry, może po to by gracze w to uwierzyli, i był element zaskoczenia ;) ), żadne nawiedzanie czy coś w tym stylu ;)

TheRoyann napisał:

jeśli nie wierzycie w herobrin"a to w folderze gry jest jego teksturka

A czy to właśnie nie znaczy, że umyślnie dodali go programiści, a nie "pojawił się dzięki magii i straszy"?

I jeszcze co do takiego postu ze strony 7:

Tomy999pl napisał:

2 nowe zdjęcie grobu i pod tym Notch 1990-2012

Taa, jasne, pomijając fakt że Notch urodził się w 1979... :p

BIGMISIEK - 2011-08-31 19:29:09

słuhajcie. herobrine istnieje poniewaz mialem z bratem z nim spotkanie.na swiecie mojego brata zrobilismy kopie zlej wierzy jj'a jokera ale po ukonczeniu jej w drugi dzien po wyjsciu z domu lawa z niej zniknela ,dziwne nie?i jeszcze moj brat postawil 1 tnt na piasku a ono tak poprostu wybuchlo(w wersji 1.7.3) a wiec nie moglo sie odpalic w skutku udezenia a w poblizu nie bylo: redstona,redstownowej pohodni,lawy,ognia,wajhy i plyty naciskowej;i zbudowalismy tez pomnik o podstawowym skinie gracza a na nastepny dzien pomnik byl do polowy wysadzony.

Lordek - 2011-08-31 20:00:44

BIGMISIEK:

Ja raz miałem ok. 53 slimeballi i po następnym wczytaniu gry ich ilość spadła mi z ok. 53 do chyba 7. Straszne?
Uuuu... To nie wina Herosa tylko błędy co dobitnie pokazuje, że minecraft nie jest jeszcze pełną grą i to jest dopiero wersja BETA.

Tomy999pl

2 nowe zdjęcie grobu i pod tym Notch 1990-2012

To dobitnie pokazuje, że nie mówisz prawdy w sprawie Herobrine'a. W folderze tekstur po prostu nie ma zdjęcia grobu Notcha. Można stworzyć lub użyć textur packa, który dodawałby taki obraz, ale w oryginalnych plikach gry nie ma czegoś takiego.

BIGMISIEK - 2011-08-31 20:24:03

no moze herobrine to i bug ale mialem inne n>p ghast stojacy jak czlowiek w netherze i nie ruszal sie ale strzelal

BIGMISIEK - 2011-08-31 20:28:52

jesli ktos mial podobne przypadki jak ja powyzej to nieh pisze pls.p.s hce rozgrysc tego niejakiego pana herobrain'a jesli ktos hce pomuc nieh smialo pisze

Quasand - 2011-08-31 20:47:30

Dobra...

1. Herobrine nie istnieje..
2. Jego skin to bug... powstał przez kolizję skina owcy ( stad biale oczy!!!) i normalnego czlowieczka -.-
3. On sam to bug... I to co mowil Lordek... Jesli go nie ma w kodzie gry, to go nie ma z pewnością.
4. Zeby go zobaczyć nie robi sie jakichś Zlotych Dziwadeł, Tylko robi sie Herobrine Moda..
5. Niektorzy specjalnie zmienili skina Zombie , i przez to wygląda on jak herobrine..
6. Notch urodzil sie w roku 1979 roku.. a nie w 1990 Debilu ktory napisal "Notch 1990-2012"... tak to Notch mialby teraz 21 lat... a on wygląda na jakiegoś 40-latka...
Pasuje? udowodniłem aż w 6 zdaniach że Herobrine nie istnieje...

Quasand - 2011-08-31 21:11:14

aa i bigmisiek, powiem ci cos.... Pioruny w minecrafcie istnieja... Pioruny aktywują TNT i podpalają wełnę.... więc dlatego twoj pomnik i twoje tnt ... Sie Zepsuly

BIGMISIEK - 2011-08-31 21:14:56

ale jak tnt sie odpalilo to deszczu nie bylo a jak pomnik wybuhl to pod nim byla rozwalona ziemaia

BIGMISIEK - 2011-08-31 21:20:25

a i tak pozatym Quasant muj nick jest z Caps Lock'a

BIGMISIEK - 2011-08-31 21:24:34

sorry za bledy poprawiam moj,Quasand

BIGMISIEK - 2011-09-01 08:47:23

ludzie wlasnie w tej hwili jast 8:46 przehadzalem sie po swiecie a niedaleko mojego domku lezaly itemy mianowicie zupa i dirt

GCMoon05 - 2011-09-01 10:16:15

123 napisał:

Co do JJayJokera i jego filmów w 50 odcinku wraca z wyprawy i zastaje płonący dom, kilka nowych tabliczek z różnymi napisami i przycisk który po jego przyciśnięciu wysadzał w powietrze jego świątynie. Co prawda mógł to zrobić sam, ale raczej w to nie wierze i nie chce wierzyć. Gra z herobrain'em byłaby ciekawsza.

Wiesz że on to sam zrobił żeby była fabuła w 2 sezonie...

GCMoon05 - 2011-09-01 10:16:15

123 napisał:

Co do JJayJokera i jego filmów w 50 odcinku wraca z wyprawy i zastaje płonący dom, kilka nowych tabliczek z różnymi napisami i przycisk który po jego przyciśnięciu wysadzał w powietrze jego świątynie. Co prawda mógł to zrobić sam, ale raczej w to nie wierze i nie chce wierzyć. Gra z herobrain'em byłaby ciekawsza.

Wiesz że on to sam zrobił żeby była fabuła w 2 sezonie...

Kapitan Bomba - 2011-09-01 14:19:54

dawno nie wchodziłem na te stronę bo miałem problem z internetem ale mowie wam dajmy sobie spokój z Herobrinem przecież by się go pozbyć wystarczy tylko usunąć alfę z kompa i zainstalować sobie bete i po kłopocie poco robicie takom szopkę o nim usuńcie ten wątek i zapomnijmy o całej sprawie jak do pojutsza nie zostanie usunięty to ja was proszę albo błagam zostawcie ten wontek

Iamwatchingyou - 2011-09-01 17:28:56

nope

Quasand - 2011-09-01 18:52:10

Popieram Kapitana Bombę.

Zamknijcie ten temat!!! ( mówię do moderatorów)

Lordek - 2011-09-01 19:06:18

@ Kapitan Bomba
Nareszcie powiedziałeś coś z sensem i (o dziwo) prawie poprawną składnią. Zważywszy, że tylko najzagorzalsi fanatycy albo najgłupsi oszuści będą jeszcze pisali posty w stylu "A ja ficiałem Hirobrejna!111 a wy nije xdxd !11 troll111" itd. popieram wasze prośby o zamknięcie tematu.

Kapitan Bomba - 2011-09-02 14:37:22

no i jak pisałem to tera napisze ostrzej żeby nie uznać mnie za jakąś ciamajdę który pisze w prost , awienc zamknąć mi ten temat bo jak się wkurwię to ja to zrobię nie wiem jak ale  w takim tempie że nikt się kurwa nie skapnie to huj że tyle przekleństw ale kurwa trzeba się wyżyć kto za zamknięciem tematu niech napisze (koniec)

Lordek ja pisałem bezsensu ty se uważaj kiedyś widziałem go ale kilka historyjek to prawda a reszta to Bujdy przez duże B  albo i ogromne B B BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB.............................. i tak dalej

Tomy999pl - 2011-09-02 16:08:52

I jeszcze co do takiego postu ze strony 7:

    Tomy999pl napisał:

    2 nowe zdjęcie grobu i pod tym Notch 1990-2012

Taa, jasne, pomijając fakt że Notch urodził się w 1979...
NO TO CO?! MAM HACKERA W GRZE ?! NIGDY NIE GRAŁEM W MULTI NO PRAWIE NIGDY A JA JAKOŚ TEŻ NIE MAM TEKSTUR GROBU I JAKOŚ JAK PRZYCHODZE DO TEJ CHATKI TO ON ŚPI A ZDJĘCIA SĄ

Kapitan Bomba - 2011-09-02 17:43:35

awienc byłeś na multi to usuń meincrafta i zainstaluj sobie inną i już jak dalej będzie cie coś niepokoic  to policja i heja rób co trzeba

Lordek - 2011-09-02 20:24:23

I czar normalności prysł jak sen... Skoro masz te zdjęcia to zrób screenshota. Spodziewając się odpowiedzi w stylu "jak mam zrobici skrinszota!111" podpowiem miłosiernie, że F2.

Kapitan Bomba - 2011-09-03 09:21:12

ale on napisze że nie morze bo coś jest nie tak i niema skreenshota

BIGMISIEK - 2011-09-03 11:58:11

sam juz w herobrina nie wierze, to jakis kant albo bug albo co innego

BIGMISIEK - 2011-09-03 12:07:42

ale boje sie i tak grac w minecrafta

Kapitan Bomba - 2011-09-03 12:37:32

to nie nasz problem tylko twojej podswiadomości zmusza cie byś wierzył

dsn - 2011-09-04 02:41:05

Kapitan Bomba napisał:

dawno nie wchodziłem na te stronę bo miałem problem z internetem ale mowie wam dajmy sobie spokój z Herobrinem przecież by się go pozbyć wystarczy tylko usunąć alfę z kompa i zainstalować sobie bete i po kłopocie poco robicie takom szopkę o nim usuńcie ten wątek i zapomnijmy o całej sprawie jak do pojutsza nie zostanie usunięty to ja was proszę albo błagam zostawcie ten wontek

ale on nie istneje

Iamwatchingyou - 2011-09-04 02:44:08

Tomy999pl napisał:

I jeszcze co do takiego postu ze strony 7:

    Tomy999pl napisał:

    2 nowe zdjęcie grobu i pod tym Notch 1990-2012

Taa, jasne, pomijając fakt że Notch urodził się w 1979...
NO TO CO?!

Jajco. To, że kłamiesz, albo... kłamiesz. Dawaj screeny, to uwierzę. :p

Iamwatchingyou - 2011-09-04 02:46:07

A, i może następnym razem wyłącz Caps Lock, co? ;p

Kapitan Bomba - 2011-09-04 10:49:04

kurwa zamykacie wontek czy nie moderatorzy usuwać go

kimek - 2011-09-04 21:37:56

czego sie niektórzy boją, przecież to tylko gra

Kapitan Bomba - 2011-09-05 16:28:00

no ja grałem w gorsze gry takie jak FEAR cool of duty zombi mode i tak dalej (nie wiem czy dobrze napiąłem nazw gier)

Deferdus - 2011-09-06 15:33:39

Call of Cthulhu też jest dobrą grą horror :) . Jak za uwarzyłem, zarejestrowało się 2 kumpli :D. Imwathingyou i mnbvcxz11 witam :D . A po za tym, temat do zamknięcia :P .

Lordek - 2011-09-06 19:58:51

Absolutnie.

Quasand - 2011-09-06 21:09:20

Potwierdzam..

Kapitan Bomba - 2011-09-07 16:28:06

to załatwione

vav - 2011-09-11 10:44:55

blarg blarg

Kapitan Bomba - 2011-09-11 14:27:59

co pierdolisz

ZIOMal - 2011-09-11 14:50:39

Tak samo sie zastanawiam jak inni Ile mial lat brat notcha kiedy zmarl?Na co zmarl?i najwazniejsze CZY ON ISTNIAL?czy notch sobie z nas jaja robi ? xD

ZIOMal - 2011-09-11 15:21:25

dada09 napisał:

Herobrine istnieje... Wpiszcie sobie w piracie nick Herobrine wejdźcie na singla i obejżyjcie nick za pomocą klawisza E Zdziwieni? Bo ja tak.... Czyżby ktoś chackował minecrafta i udawał Herobrine? TAK! Więc miecie się na bacznosci...

Ale nick gracza by pisal a herobine nie mial nad soba nicku ^_^

ZIOMal - 2011-09-11 16:10:30

Tomy999pl napisał:

Ta historia jest makabryczna na forum notha pisało że ja tomy999pl odkryłem prawdę kturą ukrywał a mianowicie guza mózgu i wyjaśnił że został mu tylko rok życia przestraszyłem się tego bo jak noth zginie to kto zniszczy HEROBRIME ?

aha a wiec z tad nazwa Hero Brain czyli cos w stylu  "Bohater Mózgu" współczuje ;(

Quasand - 2011-09-11 18:00:41

To nie jest Herobrain ... HEROBRINE -.-
Tylko codziennie gramatyki uczyć.

Kapitan Bomba - 2011-09-12 15:13:32

nowy to niewie

Deferdus - 2011-09-12 19:43:36

Temat miał być to usunięcia :D .

Kapitan Bomba - 2011-09-13 14:30:26

jak nikt nieusiuwa to piszemy

JuzMiSieNieChceGadacZWami - 2011-09-13 16:55:18

Ludzie... Jak patrzę ma ostatnie posty to mi się flaki przewalają... <double megafacepalm>

Kapitan Bomba - 2011-09-16 16:33:59

no ten post to se mogłeś darować

Quasand - 2011-09-25 14:20:59

Kuadam/pozioxd
Skasujcie do cholery ten temat... bo nie wytrzymam..

Deferdus - 2011-09-29 15:40:17

Oni wchodzą na forum raz na 3 miesiące...

Kapitan Bomba - 2011-09-29 16:06:43

no to se poczekamy

kox - 2011-10-31 09:40:16

Byłem w domku na multiplaier z moimi pszyjaciułmi gdy pojawiła się postaci bez oczu. Zwana pszez wszystkich graczy w minecraft Herobrine. pojawił się i zabił wszystkich moich pszyjaciuł w minecraft.Pisałem do nich komentarze ale nie otpowiadali.włonczyłem skypa nie mogłem się z nimi połonczyci. postanowiełem się zemsicić .Włonczyłem program invedit dałem sobie wszystkie najlepsze bronie.Gdy weszłem do minecrafta niebyło go w moim domku. zobaczyłem dziwignie a nad nią tablice z napisem będziesz niesimiertelny gdy nacisiniesz dziwignie.Nacisnołem i pojawił się gchast z netcheru szypko uciekłem z mojego domu.Gdy uciekłem stało pszedemną 1000 uciekałem a one cały czas wybuchały.Kiedy jurz wrzystkie wybuchły pojawił sie przedemną enderman i stado zombi i zobaczyłem Hero brina ktury im roskazywał
JAK TO WYTUMACZYCIE

JaPierdziele - 2011-11-18 19:27:56

Ja pierdziele obejrzałem całyyyyyy wasz temat, znalazłem go w google szukając coś o minecraftcie bo mi się nudziło.Nazwę tematu można śmiało zmienić w ,,Dzieci które wierzą w Herobrinea''.Ja pierdziele gdy to czytałem to mi się flaki przelewały i mi się chciało jednocześnie z was śmiać.
Herobrine nie istnieje chyba że na modzie, co do postu powyżej dziecko idź na dwór i pograj w piłkę,a nie pisz głupoty zapewnie Tommy999pl który zmienił nick na Kox.
Gdybyście bardziej czytali ten temat to byście zobaczyli, że już ktoś mówił że ten serwer JUŻ NIE DZIAŁA.
Forum porzucone jedynie dzieci neo piszą tutaj w temacie Herobrine (oprócz normalnych ludzi którzy w niego nie wierzą).Dajcie se siana i zostawcie te forum w cholere,bo jak was widzę tu jak ciągle piszecie posty to mnie normalnie rozpierdala.Ostatni raz mówię - ktoś tu pisał że SERWERA JUŻ NIE MA,FORUM PORZUCONE JEDYNIE DZIECI PISZĄ W TEMACIE Herobrinea.

AntyAnty - 2011-11-18 20:49:17

Herobrine nie istnieje ! To nie jest żaden bug nic w tym stylu.Możliwe jest stworzenie tego co opisujecie jako NPC potwora ale do jasnej CHOLERY on nie istnieje.Gdyby Notch chciał go dodać do Minecrafta to by go dodał i bym go widział już czemu ? ponieważ grałem dużo w minecrafta i nie ma żadnych szans na to że go nie mogłem widzieć.Więc do jasnej cholery jebane dzieci NEO zamknijcie MORDY i idzcie sać pały swoich ojców bo do tego się nadają jebane dzieci HEROBINY !

DOWIDZENIA mam nadzieje że przemówiłem nie którym do rozsądku...

Adam - 2011-12-08 16:32:21

kox napisał:

Byłem w domku na multiplaier z moimi pszyjaciułmi gdy pojawiła się postaci bez oczu. Zwana pszez wszystkich graczy w minecraft Herobrine. pojawił się i zabił wszystkich moich pszyjaciuł w minecraft.Pisałem do nich komentarze ale nie otpowiadali.włonczyłem skypa nie mogłem się z nimi połonczyci. postanowiełem się zemsicić .Włonczyłem program invedit dałem sobie wszystkie najlepsze bronie.Gdy weszłem do minecrafta niebyło go w moim domku. zobaczyłem dziwignie a nad nią tablice z napisem będziesz niesimiertelny gdy nacisiniesz dziwignie.Nacisnołem i pojawił się gchast z netcheru szypko uciekłem z mojego domu.Gdy uciekłem stało pszedemną 1000 uciekałem a one cały czas wybuchały.Kiedy jurz wrzystkie wybuchły pojawił sie przedemną enderman i stado zombi i zobaczyłem Hero brina ktury im roskazywał
JAK TO WYTUMACZYCIE

Jak masz na serwie plugin CommandBook to jeden gracz ktory podszywa sie za herobrine mogl to zespawnic :P
Wyjasnione :) i PS jak im rozkazywal, to mogl ten "Falszywy gracz zwany herobrine" to mogly te potworki go tylko gonic :P

Adam - 2011-12-08 16:33:30

i jakbyco to HEROBRINE NIE ISTNIEJE!

xasd - 2011-12-09 22:07:23

xasfdea

HEROBRINE NIE ISTNIEJE ! - 2011-12-17 18:59:12

Tylko dzieci neo wierzą w Herobrine.Połowa z was pewnie nigdy go nie spotkała.Herobrine jest tylko w modzie. Ogar downa ! Zamykajcie ten temat bo sie zaraz z e s r a m ze śmiechu !:stupid:

Herobrine? Haha - 2011-12-23 20:05:21

Więc tak :
Cała prawda o ,,Herobrine - Bohaterze łez'' :
1.Herobrine to :
Brat Notch'a?
-Nie! Notch nie miał rodzeństwa! Oświadczył to w wiadomości do jednego z użytkowników.Napisał także , że
miał podszywanego brata którego właściwie nie znał.

Inteligentny system?
1.-Być może , lecz moja tzw. łezka =) nie potrafi budować.Był to żart w ,,Alphie'' który miał być wprowadzeniem , że tak powiem dreszczyku.Właściwie pojawiał się tylko w mgle , granica widzenia gracza i za pomocą MODów .
Stał i patrzył się na gracza , a to że prawdziwy Herobrine nie ma tekstury pleców , zawsze był odwrócony do gracza tyłem.

-Hirobrajn na mojim śfiecie! bil mnie diamentowym miecem! niscyl mi budowle1111 pisalem do notha 1111111

3.Jak w inf. 2 Herobrine nie mógł robić nic prócz biegania (chodzenia , nie sprint'owania) i skakania .
Co do jego białych oczu , to była podobna zmieniona teksturka stalowych drzwi (istnieją różne teorie , ta wydaje się najmniej prawdopodobna , lecz moim zdaniem najbardziej realistyczna) stąd białe oczy .
Herobrine'a mają najczęsciej osoby z innymi skórkami (czyli tzw. skiny) na pirackim MC.Domyślna tekstura gracza ,,jakoś'' się zapisuje prawdopodobnie w mobie Monster , lecz tu pojawia się już inna teoria co do : Skąd wygląd ,,Him'a'' (Z początku tak się nazywał , zwany teraz Herobrine , HIM , z ang. On).


Skąd dziwne tunele i piramidy z piasku ?

4.-Achh , w skrócie poprostu często piracik lubi robić figle.

Dlaczego w premium widzę Herobrine'a?

5-Pojawi się tylko w mgle i będzie uciekał.ON BOI SIĘ NAS BARDZIEJ NIŻ MY JEGO!
Oczywiście wtedy rozwali np. pień z drzewa , czy liście lecz to najłatwiejsze do zdobycia surowce , zaliczają się do bloków , lecz to ,,nic nie robi''.


Wszystkie armie mobów , mechanizmy itd. TYLKO NA HEROBRINE-MOD

Nieznajoma - 2011-12-25 22:52:30

Cześć !!!

Jestem Kamila i od niedawna zaczęłam grać w Minecrafta.
Nigdy bym nie zagrała gdyby nie moj kumpel, który mnie namówił dla
tego, że jego kuzyn ma kuzyna, który jest współ twórcą maincrafta.
Noi zaczęłam grę i gram już od dwóch miesięcy (brdzo którko).
Nic nie wiedziałam na temat herobrine
Dzisiaj dokładnie dzisiaj skonczyłam budowle latarni morskiej i idę do
domu po nowe kilofy itp.
Wchodzę patrzę i uwierzyć nie mogę !!!
Przedemną postać z białymi oczami. Stoja na przeciw niej ona nic i ja
nic po chwili przedemną tabliczka odrazu bede Ci pisała po polaku bo
pisane było w jęz. Angielskiem
: Cześć
ja na to odpowiedź także angielska ( oczywieście ja się uczę jęz.
niemieckiego , ale kilka lat nauki anglika też mam za sobą )
Cześć
gość: Jak tam ?
Ja: ok
gośc: znasz mnie ??
Ja: nie znam cię i nie wiem jak się znalazłeś na singlu :)
gość: szkoda że mnie nie znasz i odrazu uprzedzam nie buj się mnie ja
cię polubilem od pierwszego ujrzenia jesteś anbitną osobą
ja: dziękuje wiesz nigdy cię nie widziałam
gość: czyli jessteś dziewczyną
ja: och
gość: wiesz co nie mam za dużo czasu więc żegnaj jeszcze kiedyś cię
odwiedzę, a to mały upominek dla twej świadomosci że bede pamiętał o
tobie.

Wyrzucil mi diamentową zbroję i inne rzeczy sporządzone z diamentów
następnie przeszedł przez ścianę i znikł.

Później dowiedziałam się od swego kumpla , który mnie namówił na
granie że natch miał brata nie widomego który był programistą , ale od
dźwiękow ponieważ miał znakomity słuch. Okazało się że po jakimś
czasie jego białka oczne dostały za dużo światła i utworzył się w
nich "guz" śmierć była nie unikniona. Gdy ostatnie prośby dochodziły z
jego ust w szpitalu były żeby w jego grze , która jak ma nadzieję
zabłyśnie będzie on jako pomoc dla wszystkich ludzi ktorzy bedą grali
osobno. Lecz niestety przy tworzeniu postaci wdarł sie błąd i postać
stała się zmienna raz jest miła a raz zła , a także ona uwielbia
powtarzać to co ujrzy na plikach graczy.
Nie wiadomo ile lat miał ten brat ,ale te białe oczy są na pamiętke
jego niewidomego brata

TheBlackDragon3 - 2012-01-06 16:43:58

O w morde HEROBRINE tu jest....

TheBlackDragon3 - 2012-01-06 16:48:08

co co co??Notch nie miał brata????Ale z tym Herobrinem strazne!
POZDRO

BeniaPL - 2012-01-06 17:42:52

Tak jest to prawda Notch miał brata i to złego a tym bratem właśnie był Herobrine :(
Nastepnego dnia Brat Notcha umarł to właśnie był ten Herobrine..
Jeden gracz jedyne miał konto Herobrine był to własnie brat Notcha
Ale wtedy jak umarł Notch własnie zrobił tego Herobrine Te białe oczy bez zrenic.

Herobrine przemiezał wszystkie mapy w Minecrafcie Notch tak właśnie zrobił
żeby ludzie zrozumieli jakiego miał brata i to pokazuje nam że miał naprawde
złego brata .


                                               Pozdrawiam was BeniaPL

JustShutUpAndDie - 2012-01-07 15:30:51

Dobra ... To do wszystkich dzieci których niby widzieli "Herobrine'a. "Him" nie istnieje po co sie wypowiadacie na forum ze niby go widzieliscie ? Heh ... Jak znajdzie sie jeszcze jakis taki debil to prosze zeby zrobil screenshot'a gram w mc od póltora roku i nigdy go nie widzialem (Tak, gralem na alphie). A co do jego niby "brata" Ehem jakis gosciu tak napisał drugi noob powiedzial ze zbieral dowody i ze to potwierdza, aaahhhh szkoda takich ludzi. Spoko dorosniecie to przestaniecie wierzyc w bajki.

Pozdro ; ]


PS : Takich noobów można łatwo wykryć po ort (Wiem ze pisze w kratke czasami z polskimi znakami czasami bez, to dlatego ze mi sie niechce ; )

ICEESPY - 2012-01-13 12:48:45

BeniaPL napisał:

Tak jest to prawda Notch miał brata i to złego a tym bratem właśnie był Herobrine :(
Nastepnego dnia Brat Notcha umarł to właśnie był ten Herobrine..
Jeden gracz jedyne miał konto Herobrine był to własnie brat Notcha
Ale wtedy jak umarł Notch własnie zrobił tego Herobrine Te białe oczy bez zrenic.

Herobrine przemiezał wszystkie mapy w Minecrafcie Notch tak właśnie zrobił
żeby ludzie zrozumieli jakiego miał brata i to pokazuje nam że miał naprawde
złego brata .


                                               Pozdrawiam was BeniaPL

Weź nie pierdol.

Deferdus. Tak to ja! - 2012-01-13 15:52:09

Dajcie sobie wszyscy siana! Herobrine nie istnieje! Koniec, kropka!

Minecraftowiec - 2012-01-16 09:32:22

Herobrine nie istnieje! gralem na alphie i na becie i nigdy go nie spotkalem!

Myszax - 2012-01-17 22:18:46

Minecraftowiec napisał:

Herobrine nie istnieje! gralem na alphie i na becie i nigdy go nie spotkalem!

Może i masz racje ale w takim razie co to jest?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ce … b484d.html
Chodzi mi o to coś niebieskie (stało cały czas w bezruchu). Jest to mój nowy screen. Minecraft 1.1
O istnieniu może też świadczyć to, że w prawie każdej wersji od 1.6.6 wzwyż napisali ,,Removed Herobrine" a odzwio w 1.1 nie napisali.

JustShutUpAndDie - 2012-01-19 15:44:38

Up  : Hmmm zwykły grasz ze skinem Herobrine'a który stał przy drzewie i kucał dlatego nie było widać jego nicku
Ps : 1.6 "Removed Herobrine" Ogarnijcie ludzie!! nie słyszeliscie ze to jest kawał ze strony notcha? sam się przyznał

Kapitan Bomba - 2012-01-31 16:12:07

nie właziłem na te stronę od ponad pół roku a ten jebany temat wciąż jest na chodzie ludzie pisałem żeby zamykać a wy huj swoje

maxerxxl - 2012-02-19 07:56:43

Ja herobrine'a widziałem tylko na fotkach i na modzie i uwazam ze on jest prawdziwy
mam pytanie do kogoś kto ma alfę
Czy na alfie był jakiś boss??
bo ja podejrzewam że to jest taki boss który czeka na okazję i ------
chyba wiecie o co mi chodzi
http://www.youtube.com/watch?v=vrkJG5PJDf8
ten filmik pokazuje jak ktoś go pokonał
PS:ostrzegam oglądajcie na wyłączonych głośnikach

Kapitan Bomba - 2012-02-20 15:24:23

i co to miało być. egzekucja i tyle. TO NIE MA ZWIĄZKU Z TYM TEMATEM CZEREŚNIAKU

ekfipunki558 - 2012-02-25 21:04:44

Ja sobie kiedyś grałem na Singleplayer ( v.Alpha 1.1.2_01 ) i zobaczyłem świnie z oczami herobrine.
Nie umiałem nawet zmieniać textur minecraft nie potrafiłem instalować modów i texture packów ( miałem 8-9 lat)
Nie wiem jak to się mogło stać ponoć w minecraft Alpha nie ma modów ale ja się nie znam.

Odpiszcie plis. :|

ekfipunki558 - 2012-02-25 21:12:04

A i jeszcze jedno, herobrine ponoć nie ma od wersji 1.6 . Mi to mówiono że w minecraft herobrine nie istnieje,
że to bug,błąd,inny gracz  lub po prostu, że sam to zrobiłem, ale nie bo jak ? Może to idiotyczne ale nie umiem robić własnego skina . Ale do  rzeczy mimo to że już jestem dzieciakiem herobrine wzbudza nadal we mnie grozę.

Kapitan Bomba - 2012-02-27 13:25:53

powiem wam tyle rypać hierobreina on nie istnieje

PS A Czyto normalne że w 1.8.1 beta znikają połowy budynków i wczesnymi rankami znajduje skory i mięso

zxek - 2012-03-02 04:18:33

Garrido.Como si esto fuera poco, regresa Borja Valero al campo donde jugó dos años. “Vamos a jugar un partido de fútbol y no vamos nueva camiseta españa  a la camiseta seleccion españa  guerra”,  camiseta del arsenal 2011 declaró el madrileño tiendas athletic bilbao  en un esfuerzo por templar los ánimos  equipacion arsenal 2011 de la afición mallorquinista. Valero asegura que Camisetas de futbol baratas  se trata de un partido más, aunque reconoce que le hace

Kapitan Bomba - 2012-03-02 15:15:37

koleś pisze po hiszpańsku i gdy wstawiłem to na gogle tłumacza wyskoczyły mi ledwo przetłumaczone zdania.

Garrido.Como gorsza, Borja Valero wraca na pole, gdzie grał dwa lata. "Zagrajmy w grę piłkarską i nie pozwól nowy T-shirt wybór Hiszpania Hiszpania wojna" arsenał koszula 2011 Madryt powiedział sportowe sklepy Bilbao w dążeniu do okiełznania nastrój Equipacion arsenał mallorquinista 2011 z fanami. Valero mówi tanie koszulki piłkarskie to gra więcej, uznając jednocześnie, że czyni

ON O PIŁCE NOŻNEJ PISZE !!!

mnb - 2012-03-03 14:57:22

http://www.youtube.com/watch?v=r6zR5S_jk7w

nie ma to jak reklama

ICEESPY - 2012-03-06 00:45:02

ale cisza

Kapitan Bomba - 2012-03-07 09:56:46

ty te kury tam władowałeś mob

mnb - 2012-03-09 00:14:15

Nie no, brawo szerloku ;)

Kapitan Bomba - 2012-03-09 18:17:55

dzięki

prololXD - 2012-04-22 21:40:33

nie wiem czy herobrine istnieje nigdy go nie widziałem. Gram w minecraft od wersji 1.7.2 Beta ale mimo tego
widzialem dziure w góże 2x2 w jaskini pod ziemią coblestone dziwną dziure jakby po TNT lub creeperze co jest nie morzliwe bo gram cały czas na peceful proszę o pomoc boje sięgrać w minecrafta a jeszcze ostatnio spotkłem w wersji najnowszej 1.2.5 domek z sandstone z półpłydką sandstone na czubku(sandstone bym zrozumiał ale jego półpłytki już nie). Słyszałem że brat Notch'a to zwykły duch który cię bierze na hita. Raz terz spadłem z wysokości zostało mi pół serduszka chciałem oswoić wilka ale w momęcie dawania 2 kości coś mnie zabiło. Raz terz widziałem jak coś we mgle(mam strasznie słabego kompa)przebiega od drzewa do drzewa coś niebiesko fioletowego :/

Kapitan Bomba - 2012-04-25 10:13:10

No to tera hierobrein atakuje ponownie najnowsze części minecrafta. O co w tym wszystkim chodzi. Ja też co jakiś czas mam mgłę i coś tam jest ale nie wiem co. Ale ja tam wokół dom mam masę światła i w nocy jest prawie tak samo jak rano ale w ciemniejszych częściach lasu który mam niedaleko domu zawsze coś się kręci. Zbudowałem nawet bunkier z obsydianu w lesie i też go oświetliłem we wewnątrz i tylko widzę jak coś se biega od drzewa do drzewa. więc morze i to prawda .

P.S ale ja myślę że to moby się kręcą tylko one tak szybko nie biegają .pozdro i piszcie

dsadas - 2012-05-02 15:18:50

Moją ulubioną serią gier od dłuższego czasu była seria Splinter Cell, opowiadająca o przygodach superszpiega Sama Fishera. Gry spod tego znaku zachwyciły
mnie swoją realnością - nie można było pędzić na wrogów jak we większości strzelanek, tu trzeba było długo planować każdy ruch i skradać się, bo każdy alarm i
każda kula oznaczały w zasadzie koniec naszej kariery agenta.

Kiedy usłyszałem więc, że Ubisoft ma w planach nową część Splinter Cella, cieszyłem sie jak dziecko.
Kiedy w końcu ujrzałem długo oczekiwaną zapowiedź gry, cieszyłem się już dużo mniej, o ile jeszcze można to było nazwać radością.
Sam Fisher, przedstawiony jako biegajacy po mieście zarośnięty bandyta którego głównym zajęciem jest ciskanie krzesłami w policję
zdecydowanie nie był tym, czego oczekiwałem po kontynuacji serii.
Na szczęście dla gry, pomysł ten pomysł odrzucono i rozpoczęto produkcję gry od nowa.
Znowu odżyły we mnie nadzieję na powrót do korzeni gry, tym bardziej, że trailery zapowiadały się całkiem nieźle.
Niestety, już niedługo miało okazać się, że to tylko niesamowita moc reklamy...

W dniu premiery ochoczo udałem sie do sklepu, i stałem się
posiadaczem nowiutkiego "Conviction".

I już przy instalacji napotkałem pierwsze problemy. Gra korzysta z nowych zabezpieczeń antypirackich - wymaga ciągłego i stabilnego połączenia z internetem
aby mogła działać, rzekomo ma to zapobiec fali piractwa.
Niestety, tylko rzekomo. W praktyce cierpią tylko na tym tylko uczciwi użytkownicy tacy jak na przykład ja, którzy kupili grę za spore pieniądze, ale nie mogąc w nią zagrać,
z powodu za wolnego i niezbyt stabilnego łącza internetowego. Cóż robić - pobrałem piracką poprawkę do gry, która te zabezpieczenia dezaktywuje (co od razu pokazuje, że piraci i tak sobie poradzili).
Po jako takim uporaniu się wiec z nowymi zabezpieczeniami UbiSoftu rozpocząłem grę. Przy intro - kolejne zaskoczenie - dowiaduję się,
że Sam Fisher zabił Lamberta, swojego długoletniego przełożonego i przyjaciela, aby ratować swoją przykrywkę. Oznacza to, że firma odpowiedzialna za grę kompletnie olała fakt, iż w poprzedniej części były 3 zakończenia opowieści, przy czym tylko to dobre, w którym Sam ratował Irvinga zawierało na końcu napis "Ciąg dalszy nastąpi",dlaczego więc Conviction rozpoczyna się od tego złego? Można było przeciaż dodać opcję importowania zapisów gry z poprzedniej części, lub po prostu
spytać gracza o jego działania. Ale nie, oni woleli pójść na łatwiznę, po najmniejszej linii oporu, co jak zobaczyłem później, nie odnosiło się tylko do sposobu
poprowadzenia fabuły.

Pierwsze wrażenie po rozpoczęciu gry było wręcz fatalne. Sam atakował wrogów w pełnych ciemnościach, widząc ich przy tym doskonale bez użycia noktowizora
(gra tłumaczy to w ten sposób,że w czasie swej długoletniej kariery Fisher przebywał w ciemnościach na tyle długo by nauczyć się widzieć w nich bez noktowizora (który był, notabene zawsze znakiem rozpoznawczym serii)... no dajcie spokój.) i zabijając ich jak Rambo, przyjmując przy tym 50 kul na klatę.
"Jezu Chryste...", wyrwało mi się jak niegdyś za życia Lambertowi "...co to ma być!"
Szybki skok do menu,przestawienie poziomu trudności z normalnego na realistyczny. "Realistyczny" to i tak  pojęcie mocno względne, bo niesamowitym jest fakt, że Sam w swoim pistolecie posiada nieskończoną ilości nabojów (nie, tego gra w żaden sposób nie próbuje nawet tłumaczyć), a także to, że rany jakie odniesie goją się same po około minucie pozostawania poza ostrzałem ale koniec końców i tak jest
lepiej -  taktyka "na Rambo"  przestaje działać - wystarczą dwie, góra trzy kulki by zakończyć życie Fishera.

Skoro już jestem przy możliwościach, zajmę się teraz umiejętnościami pana "Rybaka". Może on chodzić, biegać i.... to właściwie wszystko
co tak naprawdę umie wykonać. Przez trzy lata od kiedy odszedł od Eszelonu zapomniał jak rzuczać przedmiotami,jak gwizdać a nawet jak skakać.
No,może odrobinę przesadzam. Nadal możemy skakać i wspinać się, ale nie ma w tym zadnej dowlności czy planowania. Skoczyć można
tylko tam gdzie gra wyraźnie zasygnalizuje nam to ogromnym napisem "SPACJA: SKOK" ( fakt ten ogłupił mnie to do tego stopnia, że gdy po
grze w "Conviction" zagrałem w  starszą część gry, "Chaos Theory" to przy każdej próbie skoku czekałem na ten napis - tak, bardzo łatwo jest poddać się ogółowi i uproszczeniom, dziś im mniej myślenia, tym lepiej niestety...) . Tak, wiem, że to ukłon w stronę mniej doświadczonych graczy, tzw. "szerszej publiki", która daje firmie zarobić, ale wydaje mi się, że to nie do nich ta seria była niegdyś kierowana.

Sam posiadł także zupełnie nową umiejętność, znaną jako "Mark & Execute" (po polsku "Oznacz i Zlikwiduj"), bodajże najbardziej reklamowaną możliwość w całej grze, przewijającą się w zapowiedziach taką ilość razy, że aż się niedobrze robiło. I jak to z reklamowanymi rzeczami często bywa, są one kompletnie niepotrzebne.
Ja nie użyłem M&E prawie ani razu na grę (poza końcową sceną i paroma
momentami, gdzie jest to po prostu przymusem, inaczej gra nie pozwala przejść dalej).
Uznałem to po prostu za zbytnie uproszczenie, no bo jak inaczej można nazwać możliwość
zaznaczenia sobie do czterech wrogów naraz, a następnie zlikwidowania ich jednym klawiszem, bez jakiegokolwiek zauważenia i jakiejkolwiek reakcji z ich strony?
Czułem się, jakbym grał na kodach, a bardzo tego nie lubię.
Gra przestała też punktować oszczędzanie wrogów, co psuje mi zabawę, gdyż zawsze wolałem minąć zagrożenie, niż bezmyślnie mordować wszystkich wrogów po
drodze (do czego byłem niejednokrotnie w tej grze zmuszany).

Po tej części recenzji,można by pomyśleć, że Conviction to zupełnie bezwartościowa gra, na szczeście jednak aż tak źle nie jest.
Przygoda rozkręca się nieco w miarę postępów. Dobrze, że Ubi jednak zdecydowało sie na misje typowo "skradane", źle, że niestety tylko dwie - przy Pomniku Waszyngtona oraz w kwaterze głównej Trzeciego Eszelonu. Muszę jednak szczerze przyznać,że całkiem dobrze się przy nich bawiłem. Zaś z masy niepotrzebnych "innowacji" wprowadzonych w nowej cześci przygód Sama jedna mi się spodobała - opcja dość brutalnych przesłuchań wykorzystujacych otoczenie. Nadaje to grze nieco poważniejszego, mroczniejszego tonu, który pasuje do klimatu tej części gry, opowieści nie tyle o agencie, co o zdesperowanym ojcu, który gotowy jest na bardzo wiele, by ocalić swoją zaginioną córkę - dość powiedzieć, że w czasie scen przesłuchań prosiłem młodszego brata o wyjście z
pokoju.

Bardzo fajny okazał się również system wyzwań, za które dostajemy punkty do ulepszania naszych broni. To jedna z tych rzeczy, która
trzymała mnie przy tej grze sporo czasu po jej faktycznym ukończeniu - pewnie dlatego że spora ilość wyzwań polega na
skradaniu się i byciu niewidocznym. Swoją drogą, w temacie ulepszania broni - jest to całkiem fajny pomysł, ulepszanie odbywa się za pomoca
skrzyni z bronią, a każdą broń możemy ulepszyć trzykrotnie... tylko nie bardzo jestem w stanie pojąć na co mi tłumik i celownik laserowy przy
shotgunie -a gra taką możliwość dalej - jednym słowem realizm nadal ostro kuleje...
Ciekawe też co robiły skrzynie z bronią na ulicach Waszyngtonu, czy w korytarzach Białego Domu (choć odpowiedź nasuwa się sama - stały sobie).

Niezłą sprawą w grze jest ogólne udźwiękowienie. Świetnie spisał się (jak zawsze) Michael Ironside jako Fisher, brawa należą
się też reszcie aktorów. Nawet przez chwilę jaest dane graczom usłyszeć Lamberta (a raczej jego nagranie).
Irytowało mnie tylko ciągłe i wszechobecne klnięcie towarzyszące wszystkim wrogom w grze, które zastąpiło zabawne dialogi i czarny humor poprzednich części (choć przyznaję - "Następnym razem weź ze sobą drabinę" rzucone przez Sama do wroga zrzucanego z dachu szczerze mnie rozbawiło (ot, moje pokrzywione poczucie humoru) ). Nawet inni Splinter Celle nie zachowują choćby krztyny kultury.
Swoją drogą,skąd oni wszyscy wiedzieli, że nazywam się Fisher ? Każdy strażnik reagował obelgami w stronę Sama na każdy usłyszany szmer, po prostu kolejne niedociągnięcie i lenistwo programistów.

Sprawą, do której jednak w ogóle nie mogę się przyczepić, jest muzyka - genialna, szczególnie kawałek z fragmentu misji "Centrum miasta" w którym Sam usiłuje się dostać do białego domu przezsilnie broniony ogród. Ta misja szybko stała się moją ulubioną w całej grze,choćby ze względu właśnie na ten utwór. Kompozytorzy odwalili kawał dobrej roboty.

Podsumowując, "Conviction" to całkiem fajna gra, jednakże dla kogoś kto nigdy wcześniej nie spotkał się z serią Splinter Cell - fanów czeka
spory zawód, bo gra nastawia się na akcję, jest o wiele prostsza i któtsza od poprzednich części.
Ja osobiście jestem tym "zawiedzionym",i wystawiam grze ocenę 3= w skali do 5 <tak, spojrzenie na grę zmienia się z czasem > .  Może i było fajnie, ale to zdecydowanie nie to, czego się spodziewałem.


Plusy:
-Muzyka
-Wyzwania P.E.C
-System osłon
-Misje "skradane"
-Przesłuchania,całkiem spora interakcja z otoczeniem

Minusy:
-Bez "Jezu Chryste Fisher,koniec misji" Lamberta, Splinter Cell to już nie to samo
-Bark opcji nokto/termowizji i przenoszenia ciał, ogólnie duże uproszczenia
-Większy nacksk na akcję
-Błędy, nieścisłości w fabule
-Za krótka
-Straciła sporo z humoru poprzednich części

Kapitan Bomba - 2012-05-04 16:03:49

ty piszesz o minecrafcie raczej nie a zobacz co jest u góry to nie miejsce na recenzje więc usuń tego posta

MultiGTAMISSION - 2013-06-10 19:38:16

Wiecie co? Nie wiem, czy istnieje, czy nie. Jestem taki "pośredni".

domek www.herbowi.pl