Polski FreeBuild Serwer

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#31 2011-05-01 10:55:44

Aruolisziom

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Herobrine istnieje bo(fakty teoretyczne):
1 Skąd gościu wymyślił tego HB
2 Czemu opisał skina którego miał brat notcha
3 Kilka osób wpadło na ten sam kawał?
Fakty praktyczne:
Spotkałem w grze jego czyny takie jak nie naturalne umieszczenie lawy, klocek piasku wysoko nad ziemia bez gór.
Mój kuzyn
spotkał tunel 2x2 równiutki i prowadził taki aż do jaskini.
Wcale nie muszą byc pliki graficzne tam , może byc gdzieś indziej.

 

#32 2011-05-05 19:15:12

MadMikeX

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

herobrine TO GŁUPOTA! ja miałem np. lawę tuż przy spawnie, ale tylko dlatego, że mi się taka wygenerowała. skąd herobrine miałby się wziąć w singleplayerze, skoro nie ma dla niego txt? taka możliwośc jest jedna na 3 miliardy: HEROBRINE TO EWENTUALNIE HAKER, STARCZY ODCIĄĆ INTERNET I GITES!jak piszecie , że go widzieliście, to znaczy, że kłamiecie. no chyba, że haker wam się wkradł. herobrine na filmikach, to przetxturowany zombie lub zmodowany mobek

 

#33 2011-05-07 20:34:41

123

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Co do JJayJokera i jego filmów w 50 odcinku wraca z wyprawy i zastaje płonący dom, kilka nowych tabliczek z różnymi napisami i przycisk który po jego przyciśnięciu wysadzał w powietrze jego świątynie. Co prawda mógł to zrobić sam, ale raczej w to nie wierze i nie chce wierzyć. Gra z herobrain'em byłaby ciekawsza.

 

#34 2011-05-11 15:45:03

Anonim

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Gram w Minecraft'a od wersji alpha po hallowen(sorka nie wiem jak to się pisze).Jeszcze nigdy go nie spotkałem. Wiedziałem o HB ale jakoś nie przejmowałem się tym.Wyszła beta zobaczyłem filmik CTSG pytania i odpowiedzi gdzie był podany link do przetłumaczonej legendy, przestraszyłem się, po jakimś czasie wróciłem do gry. Jednak ostatnio coś dziwnego dzieje się w moim świecie (mam trochę archipelagową mapkę więc mam sieć mostów)m.in. Mój magazyn znajduje się nad wodą jest takie podwyższenie z coblestone i ... Whatever ... czasami drzwi od magazynu są otwarte, a na jednym z długaśnych mostów jest kolejka. Bogu ducha winna kolejka, Czasami gdy wracam z "New World" zauważam że kolejka znajduje się po drugiej stronie,(czyli jakby wróciła do "New world")po chwili namysłu stwierdziłem, że jakieś żenujące zwierze popchnęło wagonik. Jednak wiadomo że wagonik bez "balastu" zatrzymuje się 2x szybciej gdy podszedłem do wagonika nie było w nim "zwierza", przypomniała mi się opowieść o HeroBrine. Zapisałem świat i zacząłem przeszukiwać internet trafiłem na miliardy często przerażających filmików,które spotęgowały mój strach, od tego czasu nie gram w Minecraft (przynajmniej narazie), eh na więcej objawów się nie natknąłem, ale i tak boję się w to grać.HELP!.(Dopóki nie pojawiły się objawy grałem beztrosko)

 

#35 2011-05-12 20:46:12

Krystiank1410

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

MadMike nie dodawaj takich komentarzy błagam cię,to że ktoś widział Herobrine to nie znaczy że kłamie i coś do innych nie bójcie się go,co najwyżej róbcie kopie minecraft.jar,Herobrine buguje grę jeżeli podejdzie do ciebie,ale jeżeli już wam grę zbuguje to wystarczy podmienić pliki,ale po tym on zacznie prześladowania,pojawia się coraz częściej i już nie buguje gry ale zabija(nawet jak masz singleplayer command i jesteś nieśmiertelny),niszczy większość budowli.Wiem to na swoim doświadczeniu i przeżyciu kolegi któremu musiałem wysyłać minecraft.jar po jego "pierwszym spotkaniu".Według mnie on jest wirusem,który(prawdopodobnie)włamał się do komputera głównego(czy czegoś tam)Minecrafta kiedy gra była we wczesnym procesie.Ale nie wiem sądze że Notch go nie stworzył.

 

#36 2011-05-13 19:01:47

Artek

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Cóż, nie wiem co o tym myśleć. Ja go osobiście nie spotkałem. Pierwszy raz zobaczyłem go na filmiku JJaya.
Od tamtego czasu nie gram w grę. Przed tym jeszcze zobaczyłem obok mojego domu ŚĆIĘTE DRZEWA a ja nich nie robiłem:(
Ale, jak poatrzeć na filmiki na których "ON" jest, to zawsze wersja ALPHA. Nigdy nie widziałem filmiku na którym pisało BETA. Słyszałem, że na ALPHIE Herobine NAPRAWDĘ BYŁ!!! Ale został on później usunięty.
Mam pytanie do tych, którzy go widzieli. Jaką mieliście wersję gry? Proszę o szybką odpowiedź!!

 

#37 2011-05-18 15:42:47

Nawish

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Witam, przepraszam, że przerywam co poniektórym dyskusję na temat herobrine, lecz nie wiedziałem gdzie o tym napisać, a więc gram razem z kolega na serwerze multiplayer, i ostatnio napotkaliśmy się na dziwne rzeczy/miejsca, które mogą świadczyć o istnieniu herobrine'a.A więc 1. Zbierając drewno słyszałem jakby w oddali ktoś również je zbierał, słyszałem szelest liści, jakby inna osoba robiła to samo co ja (to nie był mój kolega z którym gram) 2. Dzisiaj kopałem węgiel i nagle wykopałem w ścianie otwór a tam ciągnął się wielki tunel, razem z kolegą trochę go zwiedziliśmy, nie było żadnych luk, zwykły tunel, nie był on wykopany wcześniej przeze mnie lub przez mojego kolegę, pomyślałem, że też nie mógłby być on wygenerowany przez grę. 3. 3 i ostatni punkt który może świadczyć o herobrinie, blisko naszych domków była dziwna dziura w wodzie, razem z kolegą tam weszliśmy, a tam napotkaliśmy znak z napisem "All is allowed", oznacza chyba to "wszystko jest dozwolone" ten trzeci przypadek jest chyba najbardziej przekonujący, proszę o pomoc, czy te przypadki mogą świadczyć o istnieniu herobrine'a, i czy mógłbym się spodziewać jakiegoś ataku ze strony herobrine ? Pozdrawiam

 

#38 2011-05-19 17:25:18

Sweet16

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Nawish
Dla mnie twoja historia była przekonująca , nawet bardzo.
Chociaż myślę że Notch mógłby go wstawić do gry ale no kurde niewiem co o tym myśleć ;/

 

#39 2011-05-26 19:00:43

lolu7pl

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Witam! Gram w minecraft od tygodnia ale troche się łapie.
Przeczytałem wasze posty i chce dołączyć do nich własne przeżycia:
Ja o Herobrine dowiedziałem się dzisiaj z minecraft wiki Polska. Przeczytałem zawarty tam artykuł
i potem włączyłem minecrafta.Gdy sobie grałem na  nowym świecie odszedłem trochę od kryjówki bo zobaczyłem na mineviewer, że nie daleko są lochy. Nagle zobaczyłem same pnie drzew oraz ujrzałem, że pagórek, który widziałem z pobliskiej góry gdy zrobiłem ten świat był rozkopany i przerobiony na swego rodzaju schron. Zdziwiło to mnie ponieważ nie byłem nawet w tej części mapy. Nagle przypomniałem sobie legendę o Herobrain i, że działy się w niej podobne rzeczy.
Zapewniam, że to stało się naprawdę i 10 minut temu.
Czekam na wasze opinie.

 

#40 2011-05-27 14:14:35

HeroBrine

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

stop

 

#41 2011-05-27 16:14:00

test

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

pewnego dnia kopałem w kopalni i odkryłem jaskinie.Była ciemna więc postawiłem pochodnie,w tym momencie zobaczyłem w podłodze dziure, zaglądam do niej.Ujrzałem pomieszczenie.Miało ściany zrobione z pokruszonego kamienia {takiego który dostaje się po zniszczeniu kilofem szarej skały,więc nie mogła się sama wygenerować}
i skrzynie.Wystarszyłem się.



Nie zrobiłem tej skrzyniy więc się zdziwiłem.Nie wiem czy był to Herobrine bo grałem na Pecaful {nie wiem jak to się pisze poprawnie}

Mogę wysłać save mój e-mail save-minicraft@wp.pl szybko robiłem sobie drugi

 

#42 2011-05-28 12:58:00

tobi

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Ja się boje tego całego Herobrine. Nie myślicie, że gorzej gdy jakiś koleś bez źrenic stoi i gapi się na was niż gdyby zaatakował? Z tego co mówicie wynika, że jest on w Alpha, a ja mam Alpha i Beta. W mojej grze znalazłem coś dziwnego, w wersji Beta. Na jednej z wysp otoczonej lodem, w ścianie była dziura, z której leciała woda, rozlewała się po lodzie, ale nie uchodziła do morza. Czy mógł zrobić to Herobrine?

 

#43 2011-05-28 14:27:21

test

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

nie u mnie też jest góra z której leci woda to jest normalne

 

#44 2011-05-29 14:16:47

lolu7pl

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

test to co znalazłeś to były lochy normalna rzecz w minecraft

 

#45 2011-05-29 18:13:42

Ziolko991

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

On istnieje niestety ja go kiedyś spotkałem i gdy on się zbliżał to robiła się mgła , zaczoł mnie taranować i zabierać mi życie zabił mnie i później zniknoł. Nie chciało mi się w to zbytnio wierzyć jak czytałem te wszystkie posty. Ale kiedyś go zobaczyłem i zniknoł zdenerwowałem się , więc ściągnołem moda ,, Single Player Command '' wkleiłem pliki z tego folderu i usunołem folder meta - inf wszedłem w grę wpisałem ,, /spawn list '' i co mnie zaciekawiło była tam nazwa ,,Monster'' więc wpisałem ,, /spawn monster '' i wyskoczył on biało oki HeroBrine wyłaniający się z gry zabiłem go i od tamtego momentu gram dalej pozdrowienia

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szeroki wybór Szamba betonowe Gryfów Sląski Lodging Boltenhagen