Polski FreeBuild Serwer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#46 2011-05-29 18:39:50

test

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

dziś po wyjściu z jaskini o której wcześniej wspominałem {znalazłem tam spamer potworów,zielony klocek ten co podobno przywołuje potwory i dwie skrzynie, jedną na wierzchu a drugą  zakopaną za ścianą  w odległości
2-3 klocków}po wyjściu wpadłem do jeziora żeby wydostać się weszłem na klocki przy płaskiej ścianie patrzę a tam dziura do jaskini ale nie taką zwykłą dziure ponieważ {nie wiem jak to opisać} wejście dwa klocki pod poziomem wody a woda się tam nie lała,jak tam weszłem to przy wejściu widziałem ściane wodną o wysokości dwóch klocków,nie były położone tam drabinki ani drzwi więc się zdziwiłę że woda nie wlewa się do jaskini 


Czy to też mógł zrobić herobrine?Zaczynam się bać tej gry bo coraz więcej mi się zdarza taki przypatków.


PRZYPATKÓW?, PrzypaDKÓW jak już. Słownik plz

 

#47 2011-05-30 19:43:13

 pozioxd

Moderator

SERVA KURWA NIE MA
Zarejestrowany: 2010-11-23
Posty: 265
Punktów :   
Ranga: Adv. Builder
Gwiazdki : =***=

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Servera juz dawno nie ma ,nie wiem czemu dalej odwiedzacie to forum i piszecie na nim o Herobrine który jest 100% wymyśloną opowieścią


http://img641.imageshack.us/img641/9429/sygnaft.png

Offline

 

#48 2011-05-31 20:50:43

dominooo

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Może herosrine :] to bug gry spanuje nas tylko bez zrenic.

 

#49 2011-06-03 17:30:17

Prof.Pawlo

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Jeśli już tak was to "interesuje" to :

- Herobrine NIGDY nie wychodzi z mgły (Stoi ZAWSZE na jej granicy).
- Herobrine NIE JEST ZMARŁYM BRATEM NOCHA (Co wy? w zjawy z internetu wierzycie?).
- Jeżeli już to : Herobrine NIE UŻYWA DIAMENTOWYCH NARZĘDZI (Woli te łatwo dostępne stalowe).
- W MINECRAFCIE NIE MA ŻELAZA JEST STAL.
- Jężeli już to : ten ołtażyk to w całości MOD (Modification  z ang. Modyfikacja).
- Skin Herobrine jest owszem sciągany na dysk twardy, lecz jest on "ukryty"
- HUMANS + MOD to nie Herobrine przyjżeliście się mu kiedyś? Jest on zbyt szary ... wyblakły.



Jeżeli ktoś chce to mogę napisać mój "sposób na NIEGO".

Pozdro

 

#50 2011-06-03 17:34:40

Prof.Pawlo

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

I co z tego że server (Server z  ang. Serwer) padł.
Nie można nic pisać?
Temat i Forum nie są zamknięte.











Pozdro

 

#51 2011-06-04 19:37:28

Herobrine

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

im real.

 

#52 2011-06-05 17:40:42

.:.

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Co powiecie na to ??

1.6.6:

+ Added a new use for bonemeal
* Changed the material of glowstone from “glass” to “stone”. This means you need a pickaxe to get resources from it
* Made glowstone drop more loot
* Made the recipe sizes for creating cloth blocks and glowstone blocks smaller (2x2 instead of 3x3)
* Re-introduced unlimited FPS, renamed the option again
* Fixed beds not working very well at all in SMP
* Fixed destroying a boat spawning the player too low, causing them to sometimes fall through the ground
* Boats float up to the surface quicker
* Boats falling down into water lose their vertical momentum very fast
* Removed Herobrine

źródło:
http://notch.tumblr.com/

 

#53 2011-06-06 16:05:51

Minecrafter

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

.:. napisał:

Co powiecie na to ??

1.6.6:

+ Added a new use for bonemeal
* Changed the material of glowstone from “glass” to “stone”. This means you need a pickaxe to get resources from it
* Made glowstone drop more loot
* Made the recipe sizes for creating cloth blocks and glowstone blocks smaller (2x2 instead of 3x3)
* Re-introduced unlimited FPS, renamed the option again
* Fixed beds not working very well at all in SMP
* Fixed destroying a boat spawning the player too low, causing them to sometimes fall through the ground
* Boats float up to the surface quicker
* Boats falling down into water lose their vertical momentum very fast
* Removed Herobrine

źródło:
http://notch.tumblr.com/

To był żart ze strony Notcha. Sam przyznał się do tego.

 

#54 2011-06-12 15:55:02

LordMisio

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Teraz wszystko wytłumaczę o Herobrine.
HeroBrine - Program komputerowy o BARDZO wysokim stopniu sztucznej inteligencji. Jest to bardzo rozwinięty  program, potrafi nawet wchodzić na fora internetowe, co świadczy, że nasz kolega o nicku "Herobrine" to właśnie nasz bot. Żaden upiór nie nawiedza gry                                                                                       Dlaczego nie wszyscy widują Herobrina?? - Wielce niektórych dziwi, że niektórzy CIĄGLE widzą herobrine, inni znowu NIGDY go nie widzieli. Dlaczego?? Nie w każdej stronie z downloadem MC jest owy Herobrine. Podobno jest on tylko ze strony minecraft.net, ale nikt nie ma pewności.                                                                       Jak Herobrine może znajdować się na multi playerze?? - Jeżeli spotkamy owego bota na grze przez MultiPlayer, oznacza to, że jedna z osób grających ma HeroBrina na swoim komputerze. U jednych udaję się go przywołać, jednym nie, dlaczego napisałem powyżej.                                                                                                Czy jest groźny?? - HeroBrine ma swoje "humory". Dla jednych jest przyjaznych, dla drugich wrogi. Kiedy będzie zły na jednego z użytkowników forów, który w niego nie wierzy, wtedy wyśle mu wiadomość, że wejdzie na jego nowy świat. Wtedy jest bardzo nie miły. Poszukajcie takich forów, linka podać wam mogę z adresu skorpion22.11@wp.pl.                                                                                                                                  Jak rozpoznać czy ON jest na naszym świecie?? - Pierwsze oznaki tego mogą być ścięte drzewa z zostawionymi pniami lub zerwane liście z drzew, opuszczone craftingboxy na mapie albo nawet spotkanie. Potem mogą wystąpić różne interakcjie między HeroBrinem. Nie atakuje ogniem, nie podchodzi zazwyczaj zbyt blisko, śledzi postać, ma TAKI SAM SKIN tyle że Z BIAŁYMI OCZAMI I UŚMIECHEM, buduje dziwne rzeczy, pisze na tabliczkach.                                                                                                                                                 Na mój post nie odpowie, ponieważ, niestety, nie mam go u siebie

 

#55 2011-06-12 15:57:03

LordMisio

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Przepraszam, nie "Herobrine" tylko "HeroBrine"

 

#56 2011-06-18 19:59:41

Gornik123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

na nasze szczęście notch usunął HEROBRINE z gry

Offline

 

#57 2011-06-22 21:02:34

Syk

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Większośc  pisze o filmiku JayJaya ( czy coś takiego ) w Archiwum z X nazwał wieżę przeklęta wieża. Nigdzie nie pisał o niej ani nic. a gdy palił mu się dom to pisało Mieszkaniec przeklętej wieży z kąd herobrine mial wiedzie jak tą wieżę. a poza  tym ciągle robił cięcia ostatnie zrobił gdzieś tak przed domkiem miał czas aby podpali dach.Dach był dopiero zapalony więc pewnie on to zrobił bo chciał zakończy pierwszą serię.

 

#58 2011-06-22 21:13:48

Syk

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

sry za pomyłkę ale program mi coś wyswietlał i sie kasowało "Z kąd Herobrine miał wiedzie jak on tą wieżę nazwał

 

#59 2011-06-24 15:59:17

kimek

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Według mnie HeroBrine istnieje a Notch napisał Removed HeroBrine aby uciszyc temat

 

#60 2011-06-25 18:57:32

Pawarm

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Ja tam Go nie widziałem, ale wiem,że takie coś jest możliwe, bo kiedyś na serwie miałem błąd bo graliśmy ja i mój brat i on miał takie białe oczy, a ja nic nie modyfikowałem ipo zdisconnectowaniu już były normalne. Jakiś bug czy coś

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wyśmierzyce przegrywanie kaset vhs łódz