Polski FreeBuild Serwer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#241 2012-01-06 17:42:52

BeniaPL

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Tak jest to prawda Notch miał brata i to złego a tym bratem właśnie był Herobrine
Nastepnego dnia Brat Notcha umarł to właśnie był ten Herobrine..
Jeden gracz jedyne miał konto Herobrine był to własnie brat Notcha
Ale wtedy jak umarł Notch własnie zrobił tego Herobrine Te białe oczy bez zrenic.

Herobrine przemiezał wszystkie mapy w Minecrafcie Notch tak właśnie zrobił
żeby ludzie zrozumieli jakiego miał brata i to pokazuje nam że miał naprawde
złego brata .


                                               Pozdrawiam was BeniaPL

 

#242 2012-01-07 15:30:51

JustShutUpAndDie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Dobra ... To do wszystkich dzieci których niby widzieli "Herobrine'a. "Him" nie istnieje po co sie wypowiadacie na forum ze niby go widzieliscie ? Heh ... Jak znajdzie sie jeszcze jakis taki debil to prosze zeby zrobil screenshot'a gram w mc od póltora roku i nigdy go nie widzialem (Tak, gralem na alphie). A co do jego niby "brata" Ehem jakis gosciu tak napisał drugi noob powiedzial ze zbieral dowody i ze to potwierdza, aaahhhh szkoda takich ludzi. Spoko dorosniecie to przestaniecie wierzyc w bajki.

Pozdro ; ]


PS : Takich noobów można łatwo wykryć po ort (Wiem ze pisze w kratke czasami z polskimi znakami czasami bez, to dlatego ze mi sie niechce ; )

Ostatnio edytowany przez JustShutUpAndDie (2012-01-07 15:44:14)

Offline

 

#243 2012-01-13 12:48:45

ICEESPY

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

BeniaPL napisał:

Tak jest to prawda Notch miał brata i to złego a tym bratem właśnie był Herobrine
Nastepnego dnia Brat Notcha umarł to właśnie był ten Herobrine..
Jeden gracz jedyne miał konto Herobrine był to własnie brat Notcha
Ale wtedy jak umarł Notch własnie zrobił tego Herobrine Te białe oczy bez zrenic.

Herobrine przemiezał wszystkie mapy w Minecrafcie Notch tak właśnie zrobił
żeby ludzie zrozumieli jakiego miał brata i to pokazuje nam że miał naprawde
złego brata .


                                               Pozdrawiam was BeniaPL

Weź nie pierdol.

 

#244 2012-01-13 15:52:09

Deferdus. Tak to ja!

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Dajcie sobie wszyscy siana! Herobrine nie istnieje! Koniec, kropka!

 

#245 2012-01-16 09:32:22

Minecraftowiec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Herobrine nie istnieje! gralem na alphie i na becie i nigdy go nie spotkalem!

Offline

 

#246 2012-01-17 22:18:46

Myszax

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Minecraftowiec napisał:

Herobrine nie istnieje! gralem na alphie i na becie i nigdy go nie spotkalem!

Może i masz racje ale w takim razie co to jest?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ce … b484d.html
Chodzi mi o to coś niebieskie (stało cały czas w bezruchu). Jest to mój nowy screen. Minecraft 1.1
O istnieniu może też świadczyć to, że w prawie każdej wersji od 1.6.6 wzwyż napisali ,,Removed Herobrine" a odzwio w 1.1 nie napisali.

 

#247 2012-01-19 15:44:38

JustShutUpAndDie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Up  : Hmmm zwykły grasz ze skinem Herobrine'a który stał przy drzewie i kucał dlatego nie było widać jego nicku




Ps : 1.6 "Removed Herobrine" Ogarnijcie ludzie!! nie słyszeliscie ze to jest kawał ze strony notcha? sam się przyznał

Ostatnio edytowany przez JustShutUpAndDie (2012-01-19 15:45:04)

Offline

 

#248 2012-01-31 16:12:07

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

nie właziłem na te stronę od ponad pół roku a ten jebany temat wciąż jest na chodzie ludzie pisałem żeby zamykać a wy huj swoje


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#249 2012-02-19 07:56:43

maxerxxl

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Ja herobrine'a widziałem tylko na fotkach i na modzie i uwazam ze on jest prawdziwy
mam pytanie do kogoś kto ma alfę
Czy na alfie był jakiś boss??
bo ja podejrzewam że to jest taki boss który czeka na okazję i ------
chyba wiecie o co mi chodzi
http://www.youtube.com/watch?v=vrkJG5PJDf8
ten filmik pokazuje jak ktoś go pokonał
PS:ostrzegam oglądajcie na wyłączonych głośnikach

 

#250 2012-02-20 15:24:23

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

i co to miało być. egzekucja i tyle. TO NIE MA ZWIĄZKU Z TYM TEMATEM CZEREŚNIAKU


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#251 2012-02-25 21:04:44

ekfipunki558

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Ja sobie kiedyś grałem na Singleplayer ( v.Alpha 1.1.2_01 ) i zobaczyłem świnie z oczami herobrine.
Nie umiałem nawet zmieniać textur minecraft nie potrafiłem instalować modów i texture packów ( miałem 8-9 lat)
Nie wiem jak to się mogło stać ponoć w minecraft Alpha nie ma modów ale ja się nie znam.

Odpiszcie plis.

 

#252 2012-02-25 21:12:04

ekfipunki558

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

A i jeszcze jedno, herobrine ponoć nie ma od wersji 1.6 . Mi to mówiono że w minecraft herobrine nie istnieje,
że to bug,błąd,inny gracz  lub po prostu, że sam to zrobiłem, ale nie bo jak ? Może to idiotyczne ale nie umiem robić własnego skina . Ale do  rzeczy mimo to że już jestem dzieciakiem herobrine wzbudza nadal we mnie grozę.

 

#253 2012-02-27 13:25:53

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

powiem wam tyle rypać hierobreina on nie istnieje

PS A Czyto normalne że w 1.8.1 beta znikają połowy budynków i wczesnymi rankami znajduje skory i mięso


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#254 2012-03-02 04:18:33

zxek

Gość

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

Garrido.Como si esto fuera poco, regresa Borja Valero al campo donde jugó dos años. “Vamos a jugar un partido de fútbol y no vamos nueva camiseta españa  a la camiseta seleccion españa  guerra”,  camiseta del arsenal 2011 declaró el madrileño tiendas athletic bilbao  en un esfuerzo por templar los ánimos  equipacion arsenal 2011 de la afición mallorquinista. Valero asegura que Camisetas de futbol baratas  se trata de un partido más, aunque reconoce que le hace

 

#255 2012-03-02 15:15:37

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Minecraftowa Opowieść o "Nim"/Herobrine

koleś pisze po hiszpańsku i gdy wstawiłem to na gogle tłumacza wyskoczyły mi ledwo przetłumaczone zdania.

Garrido.Como gorsza, Borja Valero wraca na pole, gdzie grał dwa lata. "Zagrajmy w grę piłkarską i nie pozwól nowy T-shirt wybór Hiszpania Hiszpania wojna" arsenał koszula 2011 Madryt powiedział sportowe sklepy Bilbao w dążeniu do okiełznania nastrój Equipacion arsenał mallorquinista 2011 z fanami. Valero mówi tanie koszulki piłkarskie to gra więcej, uznając jednocześnie, że czyni

ON O PIŁCE NOŻNEJ PISZE !!!


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Hrubieszów Szamba betonowe Wyśmierzyce