Polski FreeBuild Serwer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#76 2012-04-08 14:05:56

kazadeina

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Elo czy ma ktoś link do herobrine mod na wersje 1.2.4 jeśli ktoś to plis plis niech go poda

 

#77 2012-04-08 14:09:31

kazadeina

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Elo czy ma ktoś link do Herobrine mod na wersje 1.2.4  jak ktoś go ma to niech poda

 

#78 2012-04-08 17:08:02

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

na po co ci utrudnienie w grze


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#79 2012-04-14 21:50:22

HeroBrine , your nightmar

Gość

Re: Herobrine - O my God!

You can not kill me . I am immortal . And  you see me, I will harass until the end of your days.
Buhahahaha !

 

#80 2012-04-17 15:58:51

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

tłumaczenie:Nie możesz mnie zabić. Jestem nieśmiertelny. I widzisz mnie, będę nękać Do końca swych dni.
Buhahahaha!
POJEBANY JEST PODAJE SIĘ Z A CHIEROBREINA
CHYBA


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#81 2012-04-28 13:26:01

herobrine zyje

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Hehehe napisał:

a ja go mam w dupie mam domek ze złota stali diamentów mam diamentowy miecz zawsze ze sobą caly ekipun strzał i co najlepsze gram na kodach i jestem niesmiertelny, moge latac, rzucać błyskawicami i tnt i co najlepsze mam to czego on nie ma: mam ZAMEK a dookola niego dispensery. tylko podejdzie i po nim XD heheheehehe     jak go znajde to mu wpidziele za to ze ma w nazwie mózg a jest idiotą

taaaa  ja jestem herobrine i cie zajebie w mine craft bo to moja gra i moge robic co chce

 

#82 2012-04-28 13:32:37

arthes

Gość

Re: Herobrine - O my God!

11Beniamin11 napisał:

Ponoc napisałeś ze Herobrine do ciebie napisał This is Mine!

To znaczy że '' Jest Mój''

Powiem wam jedno Herobrinie nigdy nie złapiecie go nigdy to on was prędzej złapie
A wtedy będzie zle ... Wiec mozecie se mówic ze mu nakopiecie do du..py
Hahaha nie prawda on ma moc np taka : wyzuci was na drzewo albo was zabije nie dotykajac !!!

ja tez popieram

 

#83 2012-04-29 11:40:04

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

herobrine zyje. Po pierwsze musiałbyś pisać po angielsku. Po drugie podszywasz się pot hierobreina robiąc w ten sposób z siebie kretyna. I ostatnie na co ci to tobie?


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#84 2012-05-15 16:54:06

Herobrine O.O

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Herobrine istnieje niestety został usunięty z Minecrafta.Nie rozumiem czemu go usuwać?Jakie mamy trudności w Minecrafcie bo zombie to chyba do śmiechu.Na wersji 1.2.5 jest nowy MOD Herobrine dodaje herobrine oraz go poprawia np.Nocne koszmary polecam.Na początku nie wierzyłem w Herobrina,ale zdawałem sobie sprawę z tego,że może jest na tym wielki,olbrzymim świecie minecraft.Pewnego dnia wracam do mojego domu po godzinnej grze zgłodniałem więc weszłem do mojego basenu(Taki domowy) i poszedłem po kanapkę.Przychodzę nagle moim oczom przed oknem ukazała się sylwetka podobna do naszego bohatera!Postanowiłem to sprawdzić nie wiem czy to prawda,ale chyba zdawał sobie z tego sprawę i czekał na mnie przy wyjściu gdy do niego podeszłem zniknął.Herobrine to ciekawy i inteligentny jak by to ująć (DUCH)do dziś badam jego zwyczaje i zachowania.

PS To nie jest MIT,LEGENDA I WYMYSŁ!

 

#85 2012-05-15 17:01:42

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

pan profesor we własnej osobie a ten mod na 1.2.5 jest prawdziwy bo jak tak to daj link


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#86 2012-05-18 12:59:37

BlintPL

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Kapitan Bomba napisał:

pan profesor we własnej osobie a ten mod na 1.2.5 jest prawdziwy bo jak tak to daj link

Kapitan smorda?smierdzisz powiem ci tak wiadomo że herobrine istnieje!Każdy go widział może masz pecha i tyle ale on istnieje prawie wszyscy w tym temacie go widzieli więc się zamknij jak nic niewiesz!

 

#87 2012-05-30 16:08:09

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

daj link z częściom minecrafta w której jest według ciebie


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#88 2012-08-16 20:24:19

ferbi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 45
Punktów :   
GG: 944267
Ranga: =OP=
Gwiazdki : ***

Re: Herobrine - O my God!

Czytajac to prawie można uwierzyć że to prawda. dobra robota ^^


-I chu* i tak mam was wszystkich na hiiita!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plminecraft.pun.pl