Polski FreeBuild Serwer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#1 2011-06-28 14:34:13

Valhalle

Gość

Unban

Dzisiaj w godzinach Ranno-popołudniowych tj. 10-12 zostałem zbanowany za rozwalenie domku a raczej kawałka ściany. Często zdarza mi się, że w coś trafię, ale zawsze staram się to później naprawić. Proszę więc o rozpatrzenie mojego odbanowania pozytywnie.

 

#2 2011-06-28 14:43:14

Valhalle

Gość

Re: Unban

Nie wiem czy dobrze napisałem ale, żeby nie było zamieszczam także drugi pod wzór
Kiedy zostałeś Zbanowany: Dziś w godzinach 10-12
Co robiłeś zaraz przed banem:Budowałem Zamek (Zamek ten został zburzony przez jednego z Adminów poprzez domysły o kradzieży budynku. Budynek został zburzony i nieprzywrócony.)
Jak Myślisz za co zostałeś zbanowany: Zniszczenie ściany domku
Kto Cie zbanował: nick zaczynał się na "cezar" dalej nie pamiętam
Kto wtedy z Adminów/Adv Builderów/Zaufanych graczy: był na serwie: Z Adminów pamiętam Tine
Dlaczego powinieneś zostać Odbanowany: Ponieważ jest to moje pierwsze przewinienie, a Atmosfera tego serwera jak i to, że jest on Polski bardzo mi się spodobała. Do tego również gracze są bardzo kulturalni a Admini wysłuchują próśb (Np. Czystka na stworzenie wolnego miejsca dla nowych Inwencji Twórczych Graczy)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky Trmice septiky przegrywanie kaset vhs warszawa