Polski FreeBuild Serwer

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#1 2010-12-20 21:33:16

Yomex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-17
Posty: 61
Punktów :   

Podanie o moderatora Yomex

Ranga na serwerze: no niestety regular. Z racji tego że wyższe rangi są dla budowniczych a mnie nie interesuje budowanie, mnie interesuje rozwój serwera, nowe pomysły i kreatywność. Niech budowaniem zajmą się ci którzy są w tym dobrzy ja będę robił swoje i starał się osiągnąć jak najwięcej.

Uzasadnienie: Jak już mówiłem w budowaniu nie jestem najlepszy, a op jest nie wiedzieć czemu od adv. Dlatego też postanowiłem zgłosić się na moderatora forum. Gryzie mnie poziom ortografii niektórych użytkowników tego forum. Chciałbym również mieć możliwość zamykania wątków które są już przedawnione i nieaktualne. Myślę że byłbym dobrym moderatorem, mam już doświadczenie po kilku forach. Powiecie: dopiero się pojawił na serwerze a już chce zmieniać świat, a ja nie zaprzeczę. Najpierw moderator później przyjdzie czas na operatora.

Pozdrawiam Yomex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plminecraft.pun.pl