Polski FreeBuild Serwer

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#16 2011-07-27 19:06:23

Rexus4255

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Po pierwsze Herobrine może istnieje, ale ja w to nie wierzę
Po drugie Herobrine to żaden Bohater mózgu to mózg to po ang. Brain i nie piszcie głupot
Po trzecie Gregorix wstaw ten "filmik" jak nagrałeś

 

#17 2011-07-30 09:06:06

Ragean

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Cześć mój kolega miał dziwny przypadek w 1.7.3. Chciał stworzyć nowy świat. No i go stworzył zaczął sobie chodzić po świecie,  a tu nagle wyskoczyło mu 6 ludzików normalnego skina nie herobrina, ale zachowywały się jak herobrine. A to jeszcze nie wszystko. Był piasek a w piasku dziura no to mój kolega do niej wszedł
widział pajęczyny złączone ze sobą, mój kolega się bał dlatego że noth miał dodać pająka bossa do wersji 1.7.  Mój kolega wyłaczył grę po kilku minutach znowu wszedł do gry pochodził troche po tej zwariowanej mapie natkął się na wielkiego zombie.


A to jeszce moja dziwna historia zrobiłem sobie nowy świat a tam tabliczki od herobrina takie jak: wyjdz z tego świata jak nie wyjdziesz dopadnę cię i zabiję. herobrine powrócił itp. Ale ja to przetłumaczyłęm na polski.
dobra idę sobie a tam tunela 2 na 2 podobno taki jak robie herobrine. No to siup wbiłem do tego tunelu ide ide
a tam dom cały ze złota a ekwpipunku same zbroie ze złota, diamentów i żelaza.Dobra miałem tego dosyc
wziałem tnt rozwaliłem cały jego dom dobra wychodziłem z tego unelu a tu nagle akas postać przedemną była (mam zamulony komp musialem dać na short) podchodzę bliżej a tu creeper o mało co zawału nie dostałem bo myślałem że to herobrine. Dobra nie mam mnie już w tym tunelu i patrzę ołtarz herobrina którego ja nie zrobiłem. (napisze w streśczeniu) dziwna wieżą z lavy, baza pod wodą, baza pod ziemią
itp. przestraszyłem się tego.już nie grałem wiecej na tym świecie.to zrobiłem sobie nowy no zbudowałem sobie domek baze pod ziemia zrobiłem wielkie drzewo, bardzo mi się podobało. zrobiłem sobie wyrzutnie z tnt
dobra tnt poleciało na moje drzewo  bommm a tu patrze jaskinia z pohodniami ktorej ja nie zrobiłem i sie znowu z nim zaczeło. ja wam powiem ja mam dosyć minecrafta.

 

#18 2011-08-05 15:29:47

Mikolajex1324

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Herobrine555 ty mowisz nie o kumplu a o JJayJoke'rze w odcinku 40 "Z archiwum X"

 

#19 2011-08-11 00:20:16

soldier

Gość

Re: Herobrine - O my God!

jedna sprtaw hero brine jest niezniszczalny  tez go spotkalem na serwie lycosa  szedlem sobi uliczko a nage uslyszalem pist odwrucile sie a hero brien stal za mną walilem w nie miecze a on nie mial wielkie biale swiecace oczy a tak to wyglada jak czlowiek raz hero brine idzie a muj kolega sie nie poznal bo z tylu wyglada ja normaliny gracz wic kolega podhodzi do niego hero brine sie odwraca hlast kolegi nie ma                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            to moje historia

 

#20 2011-08-11 12:55:04

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

JA TO POTWIERDZAM ZA HUJA JAK SIĘ NIE UZBROISZ TO CIE ZABIJE


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#21 2011-08-14 20:33:10

Wiktoria111

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

Ja widziałam Herobine w Netherze i już wam to opowiem:   
Mam sobie domek w piekle,idę, idę,a tu duch mnie zaatakował i strzelam z łuku a tu z tego Herobrine wyskoczył
i zaczął mnie gonić po całym piekle a tu mi zniknął...pojawił się za moimi plecami,bo mnie uderzył ręką  odwróciłam się i ko atakuje mieczem.potem zaczął tak jakby wybuchać i wybuchnął,ludzie,same diamentowe rzeczy!!!   

To było naprawdę a nie mam żadnych modów !!!

Offline

 

#22 2011-08-15 11:28:43

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

stary ja też muszę spróbować.


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#23 2011-08-19 15:08:27

Gold Paladin

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Ja opowiem swoją historie wybudowałem tak dla jaj świątynie parę nocy do niej nie wchodziłem i w końcu poszedłem tam ze świątyni lała się lawa i woda a przed nią coś stało nie był to herobrine ale szkielet z mieczem rozwaliłem go i wchodząc ścioł mi się ludzik jak u jjayjokera ale nie stał tak ciągle schodząc w dół nastała mgła a to był poziom 22 pod ziemią grałem też bez mgły rozwaliłem parę zombie i crepeera i zauważyłem tunel 2x2 którego nie budowałem stały tam pochodnie z ciekawości wszedłem tam i zobaczyłem herobrine'a robił tunel z diamentowego kilofa. Uciekłem stamtąd i nie wracam do świątyni póki sprawa nie zostanie wyjaśniona. HELP


P.S. Jak kliknąłem F3 to były same ???? nad nim:(

 

#24 2011-08-20 09:55:53

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

co pisze w tym P.S co było nad nim


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#25 2011-08-20 10:17:35

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

opowiem coś wam mam tera dwa meincrafty bo jedną betę a drugą  alfę i gram najczęściej na tej pierwszej i słuchajcie wodze czasem na alfę a tu patrze wodze w zapis wyhodze z domu i tabliczka a na niej po angielsku GAME OVER wiec ze  strachu uzbroiłem się i zrobiłem wierze 4 w górę i 12 klocków po którychś mogłem łazić .
W wcześniej rozłożyłem te klocki z piekieł i je popaliłem żeby wiedzieć skąd ten gnój przyjdzie i po chwili zaczęły gasnąć wszystkie gdy było już ciemno to szybko wbiegłem do domku wszedłem do piwnicy i w portal do piekła (gram na hardzie)  w piekle mam fort spory dużo betonu potrzebowałem a tu patrze za murami stoi hrobrein i gapi się na mnie . Po chwili przyszły te stworki i nawalają do mnie  brama była z drewna i  i z jednym klockiem szyby bym mógł widzieć co jest za murem  .Spojrzałem  a tu craper  nie miałem pojęcia jak nie gram na mody lub kody. Wybuchł przed bramom ale była rzeźnia z zombie . ale powale i ubiciu prawie 30 stworów . miałem mało pancerza 2 i pół i życia 4 , a w bramie stała tabliczka z napisem( i kill you)
i wilki z hrobrinem idom na mnie ja nie mam zamiaru padać z ręki hrobrina więc postawiłem TNT 4 wokół  siebie i i gdy był blisko ten hrobrein to jeb i po mnie i wilkach a on stoi przedemonom  żywy i lata łbem jak by się śmiał . usunąłem alfe lecz wspomnienia pozostały.


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#26 2011-08-20 15:00:46

Gold Paladin

Gość

Re: Herobrine - O my God!

NAD NIM BYŁY ZNAKI ZAPYTANIA CZYLI : ????
Tak ciężko to zrozumieć u mnie na mapie budynki których nieskończyłem same się budują dirtem

 

#27 2011-08-21 12:59:18

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

no dziwne przekup hrobreina to da ci na kilka nocy spokój postaw tabliczkę i napisz po angielsku dary dla hrobreina (zobacz w gogłe tłumacz ) i po sprawie połurzw skrzynie na niej znak i do skrzyni włurz najlepiej 5 sztabek złota albo mięso i trochę żelaza  a jak masz to jesz cze lepiej 1 djament . pozdro napisz co sie wydarzy


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

#28 2011-08-22 23:15:53

Armor

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Widzialem herobrina... nienawidze go > no dobra juz muwie... pewnego razu wchodze na swuj rozbudowany server mam tam uliczke no dobra bawilem sie screnschotami spojrzalem wlevo widzialem dziwno owce ktura biegla... gdzie jakby chcialacos zrobic zrobilem screnschota przyjrzaem sie... i OCZY Dobra wychodze bo powiedzialem -dobra nie nie nie niegram tu
zostawilem saveskasowalem i szafa gra robie savesa wtedy bawilem sie w surival buduje chatke z dirta xD szukam gliny i tez widze cos podobnego do mojej chatki widze tam gline ide tam jeeejj glina   obracam sie screnshocik oglodam screnny i na nnej wyspie stoi ON herobrine... no dobra wtedy nie zwurcilem na to uwagi i widze 3 rzeczy... ladny tunel i jakby.. schody niezaglodam ... ruwna dziura 2x2 i normalno gure prostokontno a na niej dirt nie urosniety wracam z glino do chaty z dirta i... nieuwiezycie wchodze patrze na drzwi do sypialni ON! wylaczam save kasuje i prawie zawal serca przez niego juz nie campie w kopalniach kiedys to masowo campilem w kopalniach i przez 2 tygodnie nie gralem przez niego na single tylko uczeszczalem na multi teraz wrucilem i tylko slysze dziwne oddglosy 0_0 Boje sie powiedzcie mi ze to tylko bugi i przewidzenia ;(

 

#29 2011-08-23 11:54:08

Prawdomuwca

Gość

Re: Herobrine - O my God!

czesc to znowu ja po tygodni gram na snglu ide ide ide i sobie zyje na save o i jakas dziura w dul a tam diamenty nodobra niewazne gdzie so zchodze tam i w sekunde ciemnosc obracam sie tamjest bedrock przy wejsciu obracam sie znowu bedrock i nagle wszedzie bedrock diament zamienia sie w lave i spawnuje sie tam luzko i dziwne przespalem sie ja nie klikalem luzka dedam lavy nie ma jestem na powierzchni dobra dobra dobra dobra.... Boje sie biroe invedita zbroja miecz luk TNT wieza mur zamek miny pulapki pulapki psy i mysle sobie tak hehehe bohater muzgu? zbaczymy czy uzywa wogule muzg Nocka wiec nie spie gapilem sie pul nocy do przodu postanowilem sie obrucic i... tabliczka z napisem po niemiecku (tlumacz pomugl) ja kolaska zabic marzenia i ty nie ogarnolem ale ok obracam sie Herobrine w oddali a za nim gasty przyjaznie nastawione i przed nim creepery sie spawnujo bum i rozwallily wszystko spadam z zamku (bo bylo ich z jakies 200) napuszcza na mnie gasty uciekam plynoc bez zbroi i miecza (znikla mi w sekunde kiedy plynolem) gasty znikajo obracam sie nie ma gouciekam z sace na 2 godziny wracam tabliczki   po nimiecku(tlumaz) ty masz szansa ja litosc (nastepna) to moje pamietaj pamietaj pamietaj pamietaj (nasteppna) zostaw muj ziemia (nastepna) wrzucic do lava 100 diament a uratowac dobra invedicior biore lava 100 diamentow wrzucam i dedam nagle respawn deadm respawn dedam tak odrazu ale kiedy dedlem tabliczka (muj swiat mvhahaha bohater kolaski wygral ty przegral Myslicie ze klamie.... napewno mam nadzieje ze sie milo czytalo bo wlasnie oklamalem Spox herborine na 100 niestnieje to NASZE CZASY w nich niema zadnych mistycznych histori nasingla nie ma zaaddnneego sposobu zeby sie wlamac nie klamcie ok? jeden se wymyslil tak skinek jeden filmik oni tez chco nabrac ktos zakladahistoryjke stary minecraft teraz bo chyba chodzi o to zeby dzieci nie graly chyba o to chodzilo GRAJCIE SPOKOJNIE 1.7.3 nie ma herobrine NOTCH SAM PISAL NIE ISTNIEJE a on bogiem minecraft mu mozna zaufac zadnemu tam kolesiowi z historyjko... no chyba ze nieogarniecie i dalej bedo ilmiki z herobrinem i klamstwa kolegow ze GO WIDZIALEeeemm on jest 10 kratek wyzszy ma podarte ubranie za jeden rok robi 15 kraatek.. jezuus OGAR no moze niekturzy nie ogarno ale jaktam chcecie  mozecie muwic te historyjki dla zabawy

 

#30 2011-08-23 12:14:18

Kapitan Bomba

Zaufany

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 137
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

armor to nie bug ani przewidzenia przykro mi


Na świecie 90% ludzi było by urażone gdyby Justin Bieber stanął na budynku i miał zamiar skoczyć.
Jeśli należysz do tych 10%, którzy wzięli by krzesełko i popcorn i krzyczeli do telewizora SKACZ LAMUSIE!
Wklej to na swoją sygnaturkę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click for mor