Polski FreeBuild Serwer

Ogłoszenie


>> ZAGRAJ W MINECRAFTA W PRZEGLĄDARCE <<

* Musisz się najpierw zalogować zeby zagrac w Minecraft Classic (multiplayer). Minecraft Classic jest całkowicie darmowy :) *


Adres serwera: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=48e5d8133504e42fc063b07b2c230815

Software: MCDzienny 1.5 powstały w oparciu o MCLawl

#1 2011-03-20 16:47:36

Jogurcik

Gość

Herobrine - O my God!

Witam.Mam dla was krótką historię z HeroBrine..
,,Nie wierz,ale może to być prawda.'' To więc tak.Na początku nie wierzyłem że jest tak zwany ,,Herobrine'' żyje w świecie Minecraft bez moda..ale gdy to mnie spotkało...Normalnie gram na swoim świecie wgl. git! Idę do mojej wieży strażniczej zobaczyć czy nie kręci tu się jakiś potwór lub coś.Dobra,wchodzę i patrze jakiś koleś podobny do mnie.Bałem się do niego podejść bo za nim mogło by być stado potwórów np. Creeperhttp://craftsite.pl/forum/uploads/avatars/avatar_522.png?dateline=1295821520Dobra..nie zwracam na niego uwagi.Jest noc idę się kłaść do łóżka,lecz coś słyszę że ktoś coś robi,dokładnie - tworzy.Bałem się że to nie ogarnięty Notch.Dobra mam to gdzieś idę spać.Budzę się wchodzę znowu na wierzę strażniczą i patrze..jakieś drewna powywalane,jakaś "Chyba" wieża(Miała siedem klocków do góry).A obok niej pełno wody.Mówie
-Nie wiem co robić,czy to ten zmyślony HeroBrine?
Wchodzę na YouTube.com i patrze czy są jakieś ,,Herobrine" bez moda.Peełno modów.Pomyślałem sobie,że jak zainstalowałem INVedita to odrazu też HeroBrine.Nie.Patrze na stronach że HeroBrine był bratem Notcha,którego już z nim go nie ma.Szukałem jak go przywołać.Okej znalazłem.Zrobiłem wszystko co żebym przywołał HeroBrine'a.Okej..patrze..NOC!!!!!Potem..Identyczny ludzik którego spotkałem na początku.
On coś napisał

This is Mine!

co znaczy To jest Moje.O co mu chodziło ? Nie wiem.
Potem nagle zniknął.Naprawdę nie wiem co to ma być.Może wiecie?Pozdrawiam..

 

#2 2011-04-01 21:44:28

Elso

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

Hmm ... ty robiłeś to ze złota itp? Jeżeli tak to on poprostu ci zabrał to złoto ze chciwości . Ps też to robiłem                   


                                     PoZdro

Offline

 

#3 2011-04-03 16:33:24

Lala

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Herobrine - O my God!

Czytałam coś o nim. Notch "wstawił go na stałe" do gry (na singla). Herobrine znany jest z tego, że podgląda graczy, starszy ich, buduje swoje budowle i takie tam. Można napotkać na przykład całkowicie kwadratowe jaskinie, lub "słupy" z ziemi, drewna, kamienia, gąbki lub jeszcze czegoś innego. Nie wiem co mogę jeszcze o nim napisać.


PS. Stawiaj spacje bo kropkach, przecinkach i tak dalej. Pisz tak by można było łatwiej czytać ;]. Pozdro

Offline

 

#4 2011-04-18 17:57:59

ziutek

Gość

Re: Herobrine - O my God!

kiedyś wydziałem go z daleka jak robił dziurę w pewnej górze.Wokół niego była mgła mimo że w opcjach była wyłączona.jak chciałem się zbliżyć to jakby rozpłynął się we mgle.Zanim poszłem do willi zostawiłem mu jeden kawałek szkła.W nocy widziałem z daleka jak go rozwala.chciałem sie zbliżyć i zobaczyłem wiadomość,,Now only God can help you''.Co po polsku znaczy teraz tylko Bóg może ci pomóc.Po tym herobrine zniknął.Potem widziałem go w dzień zaraz przed moją willą drążącego dziurę na polance.Usłyszałem pisk i herobrine zniknął,a mi odebrało 3 punkty życia.Dziś muszę go jakoś załatwić.DO BOJUUUUUUU!!!!

 

#5 2011-05-20 21:03:08

saper

Gość

Re: Herobrine - O my God!

herobrine to złożony inteligentny błąd gry fragmenty kodu odpowiedzialnego za kolizje z zombie są błędne i informacje z niego idą do kodu zapisującego grę co w połączeniu z kodem ruchu owcy (dzięki teksturze owcy ma białe oczy) daje nam samouczacą sie inteligętną postać! to niezwykły błąd ja mam single player comand a on nauczył sie tego co mówiłem na multi i powtarza moje słowa. ja uwazam że herobrine jest inteligentny uczy się naszych zachowan i interpretuje je.
to niezwykły błąd dający początek proste niekontrolowanej sztucznej inteligencji.

 

#6 2011-05-29 00:01:26

Kewcio122

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Nie któży mówią, że to zmarły brat Notcha inni, że nie istnieje. Ja już nie wiem jak Notch napisał, że jego brata niema go z nami. Inni mówią, że Notch napisał o pół bracie. Ja uważam, że pokłócił się z bratem i do dziś się nie odzywają się do siebie i mieszkają gdzie indziej. I kiedy brat Notcha dowiedział się o Minecrafcie zalogował się jako Herobrine i zrobił sobie skina i tak straszył po serwerach. Aż pewnego razu nauczył włamywać się do czyiś światów i straszył jeszcze bardziej aby zemścić się na bracie. Ale mu nie wyszło bo Minecraft ma jeszcze więcej fanów z powodu Herobrine.

 

#7 2011-06-03 15:19:35

Gregorix

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Herobrine to nie mit. Opowiem wam moją historie:
Pewnego razu gdy wracałem po ciężkim kopaniu do domu by położyć się spać (była noc) zobaczyłem że za oknem stoi ludek (Skin podobny do Herobrine) i patrzy sie na mnie. Co miałem zrobić zrobić? Szybko włączyłem HyperCama i robie film. Wyszedłem aby go zaatakować lecz... Puściłem 1 strzałe w Herabrine i łup pali mi sie dom! robiłem go 2 miesiące a tu gość pali mi dom! Oczywiście, że gram na INVEdicie więc dorobiłem se wode i ugasiłem pożar. POMOCY! Nie wejde do gry puki go nie usuniecie!

 

#8 2011-06-06 21:43:54

adu91

Gość

Re: Herobrine - O my God!

ja osobiście go niewidziałem ale zbudował mi świątynie z której bez przerwy leje sie woda

P.S jak nagrałeś film to wrzuc

 

#9 2011-06-07 13:50:41

Klopsik229

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Szczerze ja czytałem o bracie Notcha  na wikipedi i poczytałem i tam było kto to był Notch poczytałem sobie trochę. No i zainteresowałem się tym więc wchodzę na minecrafta. I tak buduje z 20 piętrową wieże a grałem bez mgły a mnie otaczały góry bo zrobiłem domek w takim kanionie.... i nagle na wieszchołku góry jest mgła zdziwiłem się bo grałem bez mgły. A brat też czytał o tym i rozmawiał z kolegami prawie cała klasa jego gra w minecrafta i mają swój serwer ...  i grają na nim i na singlu. No i przychodzi do domu i opowiada mi historie że jego kolega rył sobie w tunelu 3x3 i zobaczył koło niego tunel 2x2 (W górze a koło niej świątynia......Z której leje się woda i lawa. Z lewej woda a z prawej wszedł do tej świątyni .. na początku wyglądała jak piramida . Jak wchodził na środku stał jakby posąg który się nie ruszał i miał białe oczy.I nagle wydobył się napis taki jak u ziutka ''Now Only God Can help you'' to znaczy ''Teraz tylko Bóg morze ci pomóc'' i staną jak posąg (ten kolega) a HeroBrine budował coś,taka pułapka kolega wszedł do tego i wtd  na dole była lawa  i wydał się dźwięk  ''HAHAHAHAHA'' ale grał z kodami i wydostał się a HeroBrine stał na Posągu jakiejś postaci (Wyglądał jak jakiś Kapłan majów)
i strzelił w jeden klocek strzałą a w środku było drewno  a nad drewnem piasek i z góry zaczeło się palić piasek specjalnie się na niego a jak się w editorze odkopał to wtd już postaci nie było a ze świątyni został piach posąg bo był z drewna ... i tak próbowaliśmy znaleść HeroBraina widzieliśmy jakąś łepetyne z 2 białymi kropkami (była noc) i wtedy go już nie widzieliśmy ...




HeroBrine znaczy po Polsku - Bohater Mózgu      Moim zdaniem to HeroBrine Wymyślił MineCrafta a jego brat Notch go zrobił bo był programistą.A jego brat HeroBrine zmarł i żeby było mu lżej na sercu wstawił go do minecrafta .....                                               On nie niszczy tylko obserwuje jak mu coś zniszczysz to on tobie niszczy ...                   





                                                                 POZDRO

 

#10 2011-07-02 10:28:52

Jack

Gość

Re: Herobrine - O my God!

nigdy jeszcze drania nie spotkalem jak dla mnie.. this is mine ! to znaczy to jest mina xD (mina to takie cos ze jak sie na to wejdzie to wybucha xd) moze zrobil Ci gdzies mine i se uciekl ;D

 

#11 2011-07-02 10:32:46

Jack

Gość

Re: Herobrine - O my God!

aaa jakby sie kto czepial to..:

[rzeczownik]
kopalnia
mina
gruba

[czasownik]
kopać
minować
podkopać
poszukiwać

[przymiotnik]
kopalniany
minowy

[zaimek]
mój

 

#12 2011-07-02 10:32:48

Jack

Gość

Re: Herobrine - O my God!

aaa jakby sie kto czepial to..:

[rzeczownik]
kopalnia
mina
gruba

[czasownik]
kopać
minować
podkopać
poszukiwać

[przymiotnik]
kopalniany
minowy

[zaimek]
mój

 

#13 2011-07-14 11:55:24

Herobrine555

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Ja jeszcze nie spotkałem Herobrine'a, ale za to widział go mój kolega i mi mówił, że jak go zobaczył, to mu zaczął ludzik drgać, nie mógł się ruszyć i był nieśmiertelny.

 

#14 2011-07-14 11:56:36

Herobrine555

Gość

Re: Herobrine - O my God!

Bardzo proszę o odpowiedź.

 

#15 2011-07-22 19:01:04

Hehehe

Gość

Re: Herobrine - O my God!

a ja go mam w dupie mam domek ze złota stali diamentów mam diamentowy miecz zawsze ze sobą caly ekipun strzał i co najlepsze gram na kodach i jestem niesmiertelny, moge latac, rzucać błyskawicami i tnt i co najlepsze mam to czego on nie ma: mam ZAMEK a dookola niego dispensery. tylko podejdzie i po nim XD heheheehehe     jak go znajde to mu wpidziele za to ze ma w nazwie mózg a jest idiotą

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plminecraft.pun.pl